Trwa ładowanie...

Krystyna z "Rolnik szuka żony" o tym, jak wygląda jej małżeństwo z kobietą

Krystyna znana z programu TVP w lutym wzięła ślub ze swoją partnerką Agnieszką w Edynburgu. Od tamtej pory obie dzielą się szczęśliwymi chwilami z fanami na Instagramie. Teraz Krystyna zdradziła co nieco na temat podziału obowiązków w ich domu.

Krystyna z "Rolnik szuka żony" o tym, jak wygląda jej małżeństwo z kobietąŹródło: Instagram.com
d1oe8bo
d1oe8bo

Krystyna była uczestniczką drugiej edycji "Rolnik szuka żony", w której gościła na gospodarstwie Roberta. Rolnik ostatecznie nie wybrał dziewczyny, a po kilku latach ożenił się z wybraną przez siebie Agnieszką (mają dziś dziecko). Na szczęście, bo Krystyna odnalazła miłość zupełnie gdzie indziej!

Po trzech latach cudownego związku z Agnieszką, postanowiły się pobrać. Niestety polskie prawo wciąż nie traktuje równo wszystkich i osoby homoseksualne nie mogą zawierać formalnych związków małżeńskich. By przysięgać sobie miłość i wierność, wyleciały do Edynburga.

W jednym z ostatnich wpisów Krystyna opowiedziała o swoim związku z Agnieszką:

d1oe8bo

"Robię w naszym związku za "chłopaka": naprawy, remonty, strategiczne rodzinne decyzje oraz zarządzanie domowym zespołem. A moja żona jest najlepszą kucharką i opiekunką dla naszych koto-psich dzieci. Mogę zawsze na nią liczyć: kiedy padam z nóg i nie mam już siły nawet ruszyć palcem"

Wpis okraszony jest zdjęciem Krystyny w cekinowej sukience i jej żony w garniturze. To tylko oznacza, że stroje, role i nazwy są tylko sztucznym tworem, a to, co naprawdę się liczy, to... miłość.

d1oe8bo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oe8bo