Trwa ładowanie...

Krystyna z "Rolnik szuka żony" już za dwa miesiące bierze ślub ze swoją dziewczyną

"A już za 2 miesiące Panie Kamińskie oficjalnie w roli żony i żony" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Krystyna z "Rolnik szuka żony" już za dwa miesiące bierze ślub ze swoją dziewczynąŹródło: Instagram.com
d3oqix8
d3oqix8

Krystyna była uczestniczką drugiej edycji "Rolnik szuka żony", w której gościła na gospodarstwie Roberta. Rolnik ostatecznie nie wybrał dziewczyny, a po kilku latach ożenił się z wybraną przez siebie Agnieszką (mają dziś dziecko).

Szczęście także uśmiechnęło się do Krystyny. Już po odejściu z programu zakochała się w kobiecie. Jak odpowiedziała jednemu z internautów, "niespodziewanie także dla siebie". Po trzech latach postanowiły się pobrać, uroczystość odbędzie się za dwa miesiące.

"To był wspaniały rok, który spędziłyśmy w nowym mieszkaniu oraz w powiększonym gronie. Zapadło kilka ważnych życiowych decyzji. Są już przejrzyste plany i postanowienia na zbliżający się rok. A jak wiadomo jest, przyszłość trzeba wizualizować. Życzę wam, żeby nadchodzący rok był łatwy, żeby nie trzeba było dużo "walczyć". Żeby zdrowie było wam pisane, a sukces nie kazał czekać. I żeby z pełni szczęścia nie można było powstrzymać uśmiechu" - napisała Krystyna.

W Polsce wciąż nie wszyscy są równi wobec prawa i Krystyna ze swoją narzeczoną będą musiały wyjechać za granicę, by się pobrać.

d3oqix8

Życzymy im wszystkiego najlepszego!

d3oqix8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oqix8