Krystian z "Hotelu Paradise" ma kłopoty. Po pół roku musiał zamknąć swój biznes

Krystian Ferretti był uczestnikiem 3. sezonu "Hotelu Paradise"
Krystian Ferretti był uczestnikiem 3. sezonu "Hotelu Paradise"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

16.02.2024 10:08, aktual.: 16.02.2024 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zwycięzca 3. edycji programu "Hotel Paradise" Krystian Ferretti pół roku temu otworzył swój wymarzony lokal w centrum Warszawy. Niestety dziś kawiarnia jest zamknięta.

Krystian Ferretti wygrał 3. edycję programu "Hotel Paradise" w parze z Basią Pędłowską. W finale zaskoczył wszystkich, bo rzucił kulą i tym samym wybrał pieniądze zamiast miłości. Jak tłumaczył później, zrobił to, by podzielić się wygraną ze wszystkimi, którzy doszli do finału.

Jego związek z Basią po zakończeniu "Hotelu Paradise" rozpadł się bardzo szybko. Celebryta skarżył się, że partnerka oczekiwała od niego "poświęcania bardzo dużo uwagi", a on "potrzebuje przestrzeni".

Krystian w 2021 r. związał się z Oliwią Czajką, z którą jest w związku do dziś. Razem z nią otworzył kawiarnię w centrum Warszawy, przy ulicy Wspólnej. Fragola miała być biznesem marzeń. Oprócz kawy serwowali tam słodkości, a niemal do wszystkiego dodawali watę cukrową.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przestało się opłacać

Lokal niestety po pół roku od otwarcia został zamknięty. A Krystian nie zdecydował się na opublikowanie żadnej informacji na ten temat.

Plotek dotarł do znajomego celebryty, który opowiedział, co się stało: - Na początku wszystko zapowiadało się świetnie. W wakacje lokal pękał w szwach i nie wyrabiał czasem z dostawami, takie było zainteresowanie. Niestety tak jak szybko ludzie się nim zaciekawili, tak też znudzili. Wata cukrowa to dość specyficzne menu. Przyjść raz i spróbować ok, ale kto będzie to jadł codziennie? Przyszła jesień i przywitała ich szara, smutna rzeczywistość.

Właściciele kawiarni próbowali się ratować wprowadzeniem drinków do menu. To jednak nie pomogło. - Nawet wprowadzone drinki nie ratowały sytuacji, a czynsz za lokal pochłaniał większość budżetu. W końcu przestało się to opłacać i Krystian podjął decyzję. Nie było innego wyjścia, bo w tej sytuacji, w jakiej decydował się na zamknięcie Fragoli, musiałby do niej dokładać - dodał informator Plotka.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także