Królikowska zaszalała z fryzurą. I nie chodzi o cięcie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Źródło zdjęć: © ONS

28.08.2020 18:00, aktual.: 01.03.2022 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nigdy nie uchodziła za gwiazdę, która lubi metamorfozy. Nagle to się zmieniło. Aktorka pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Naprawdę zaszalała. Zobaczcie jej fryzurę!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na swoim instagramowym profilu pokazała nową fryzurę. Do tej pory blisko 56-letnia aktorka wierna była klasycznemu cięciu i jasnemu blondowi. Wcześniej gwiazda "Klanu" miała dość ciemne włosy, a decyzja o rozjaśnieniu okazała się strzałem w dziesiątkę - jasny blond odmłodził gwiazdę. Ale po kilku latach Królikowskiej blond bob najwyraźniej się znudził. Co zrobiła aktorka?

Na jej InstaStory pojawiło się zdjęcie, do którego Królikowska pozowała z szerokim uśmiechem na twarzy i z włosami w różowym kolorze. Jasny odcień to hit lata. Wygląda na to, że Małgorzata postanowiła zaszaleć, póki lato jeszcze trwa.

Kilka tygodni temu Królikowska pokazała fotkę z odświeżoną blond fryzurką. Jednak szybko postanowiła zastąpić ją czymś odważniejszym.

Jak wam się podoba?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska© Instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w październiku skończy 56 lat. Jest mamą pięciorga dzieci: Antka, Janka, Julki, Marceliny i Ksawerego. We wrześniu 2019 r. została babcią - to wtedy Joanna Jarmołowicz urodziła syna Janowi Królikowskiemu. Sporo się o ich związku mówiło, ponieważ wcześniej aktorka była związana z Antkiem.

Na początku 2020 Królikowska straciła męża. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także