Trwa ładowanie...
02-05-2015 11:07

"Krew z krwi": Robert Kłos wywróci życie serialowych bohaterów do góry nogami

"Krew z krwi": Robert Kłos wywróci życie serialowych bohaterów do góry nogamiŹródło: EastNews
d3vrmux
d3vrmux

[

]( http://dot.wp.pl/redir?SN=aleseriale_tvp&url=http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/krew-z-krwi/sezon-ii )

d3vrmux

W 2. sezonie serialu "Krew z krwi" do obsady dołączył Tomasz Sobczak. Widzowie dobrze kojarzyć go mogą z innych hitów TVP, takich jak "Blondynka" i "Barwy szczęścia". W czyją rolę tym razem wcielił się aktor?

Na drodze Carmen i jej najbliższych stanął Robert Kłos - nadinspektor z Warszawy, który pomaga prokuraturze przy sprawie Wiktora. Zdeterminowany, by udowodnić winę Roty i jego wspólników, zrobi wszystko, by winni ponieśli karę. Jest twardy i przebiegły. Ma w sobie luz, ale to pozory, bo konsekwentnie dąży do celu.

Wchodzi w sprawę Rotów, mając nadzieję na szybkie jej zamknięcie. Widzi w tym możliwość pokazania Żarynowi jego nieudolności. Jednak kiedy poznaje Carmen i jej problemy, zaczyna rozumieć, że nie jest to sprawa tak jednoznaczna. Widzi, jak bezwzględna prokurator, Justyna Reszke, usiłuje zamknąć sprawę kosztem podejrzanej. Rozumie, że ta jest ofiarą działań jej rodziny i niekorzystnych zbiegów okoliczności. Czy Kłos pomoże Carmen i jej najbliższym wyjść cało z trudnej sytuacji? Więcej szczegółów na temat granego przez siebie bohatera i jego losów zdradził odtwórca jego roli. Jeżeli jesteście ciekawi, co wyjawił Tomasz Sobczak, koniecznie obejrzyjcie zamieszony wywiad z aktorem.

Kolejne odcinki 2. sezonu serialu "Krew z krwi" emitowane są w każdą niedzielę o godz. 21:10 na antenie TVP2.

d3vrmux
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vrmux