Trwa ładowanie...

"Krew z krwi": Prezentacja prasowa nowego serialu

Share
"Krew z krwi": Prezentacja prasowa nowego serialuŹródło: AFP
d13j3yg

Canal+ szykuje się do premiery *"Krew z krwi" - pierwszego polskiego serialu kryminalnego wyprodukowanego przez tę stację. Zrealizowana seria ma osiem odcinków i zamkniętą całość. Producenci zostawili sobie jednak furtkę. Jeśli serial spodoba się widzom, powstaną kolejne części.*

"To pełna historia mająca początek, rozwinięcie i zakończenie. Producenci są jednak dobrej myśli i już powstaje scenariusz do drugiej serii" - zdradza reżyser, Xawery Żuławski.

"Krew z krwi" opowiada o kobiecie zmuszonej grać według twardych, męskich reguł świata przestępczego. Kiedy Marek, mąż Carman, przechwytuje transport narkotyków, który należy do bossa lokalnej mafii, porusza lawinę zdarzeń, której nie można już zatrzymać. Zostaje zastrzelony przed własnym domem, a życie Carmen zmienia się w piekło. Od tej chwili zmuszona samodzielnie podejmować decyzje w sprawach, o których wcześniej nie miała pojęcia. Aby chronić dzieci, przejmuje rodzinny biznes i zaczyna śmiertelnie niebezpieczną grę z mafią.

"Carmen z dnia na dzień musi się odnaleźć w świecie, który do tej pory widziała z boku. Ma wady i zalety. Staram się ją zrozumieć, ale nie będę jej tłumaczyć. Sama zastanawiam się jakie wrażenie Carmen zrobi na widzach" - mówi odtwórczyni głównej roli Agata Kulesza.

d13j3yg

Na ekranie towarzyszy jej plejada świetnych aktorów, m.in. Łukasz Simlat, Mariusz Banaszewski, Aleksander Domagarow, Szymon Bobrowski, Andrzej Andrzejewski, czy Jerzy Grałek. Równie charakterystyczne są odtwórczynie kobiecych postaci: Iwona Bielska, Małgorzata Buczkowska, Iza Kuna.

"Na planie wszystko funkcjonowało, jak w szwajcarskim zegarku. Mieliśmy czas, by wszystko dopracować do perfekcji - charakteryzację, gesty i dialogi. Postaci, które tworzyliśmy są bardzo esencjonalne. Mam nadzieję, że to wszystko będzie widoczne na ekranie" - mówi Łukasz Simlat.

By przekonać się, czy aktor ma rację wystarczy w środę 11 kwietnia o godz. 21 włączyć Canal+. Pierwszy odcinek zostanie odkodowany.

d13j3yg

Zobacz naszą relację z planu serialu *"Krew z krwi":*

Zobacz naszą relację z pokazu prasowego serialu, który odbył się 26 marca: *"Krew z krwi":*

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d13j3yg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13j3yg
d13j3yg