Trwa ładowanie...
19-04-2015 10:53

"Krew z krwi": Musiał ujawnił jeden ze swoich grzechów z przeszłości

"Krew z krwi": Musiał ujawnił jeden ze swoich grzechów z przeszłości
d2hc8nz
d2hc8nz

[

]( http://dot.wp.pl/redir?SN=aleseriale_tvp&url=http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/krew-z-krwi/sezon-ii )

Maciej Musiał od kilku lat jest ulubieńcem publiczności i filmowców, którzy chętnie zatrudniają go do swoich produkcji. Uzdolniony młody aktor nie może więc narzekać na brak pracy. Występuje nie tylko w serialu "rodzinka.pl", ale gra obecnie także w "Krew z krwi". 20-latek wrócił ostatnio wspomnieniami do czasów szkolnych. Wygląda na to, że nie jest tak grzecznym chłopcem, za jakiego wielu go ma!

W sensacyjnym hicie TVP2, który oglądać można co niedzielę o godz. 21:10, Musiał wciela się w syna Carmen. Oprócz niego, dzieci głównej bohaterki grają: Małgorzata Kozłowska i Natan Czyżewski. Cała trójka należy do grona telewizyjnych nadziei, które już świetnie radzą sobie na małym ekranie.

d2hc8nz

Śledzący serię widzowie dobrze wiedzą, że grany przez Maćka nastolatek nie jest bohaterem bez skazy. Gdy tylko matka nie patrzy, pokazuje swoją prawdziwą twarz. A ile wspólnego z serialowym Frankiem ma odtwórca jego roli?

Fani uważają go za przykładnego młodzieńca, okazuje się jednak, że Musiał nie jest taki święty. Jak zdradził sam zainteresowany, zdarzało się, że nie pojawiał się na lekcjach. Tak jak wielu uczniów, na przysłowiowe wagary uciekał w pierwszy dzień wiosny. Wolał świętować z kolegami poza murami szkoły. Cała klasa zamiast na zajęciach, spędzała czas w bardziej ustronnym miejscu, najczęściej nad Wisłą.

W programie "Pytanie na śniadanie" Maciej i jego serialowy tata z "rodzinki.pl", Tomasz Karolak, zdradzili swoje dawne "grzeszki". Jeżeli chcecie dowiedzieć się, co mają na sumieniu, koniecznie obejrzyjcie zamieszczony powyżej klip.

d2hc8nz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hc8nz