"Krew z krwi": jak wyglądała praca na planie serialu?

"Krew z krwi": jak wyglądała praca na planie serialu?
Źródło zdjęć: © TVP

26.04.2015 09:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://dot.wp.pl/redir?SN=aleseriale_tvp&url=http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/krew-z-krwi/sezon-ii )

Świetna obsada, znakomity scenariusz i reżyseria, wartka akcja - tak w skrócie można opisać serial "Krew z krwi". Mówiąc o produkcji, która emitowana jest na antenie TVP2, nie można też pominąć całej rzeszy osób, które przyczyniły się do jej powstania. Zdradzamy kulisy realizacji serii.

Obecnie emitowane odcinki "Krew z krwi" wyreżyserował Jan Komasa, a na planie wspomagała go Kasia Adamik. Zdjęcia do 2. sezonu trwały nieco ponad 60 dni. Tempo pracy było więc duże.

Chociaż miejscem akcji serialu jest Gdynia, a w tym sezonie także Elbląg, część ujęć kręcono w zupełnie innym miejscu. Nie wszyscy wiedzą, że ekipę spotkać można było na warszawskiej Pradze. Gdy trwały prace w stolicy, warunki nie były łatwe. Tego dnia zaatakował siarczysty mróz, a wszystkie ujęcia kręcono na zewnątrz.

Aktorzy jednak dzielnie stawiali czoła przeciwnościom. Mieli do tego dobrą motywację.

- Jak sobie pomyślę, że widzowie mogą to oglądać i będzie się im podobać, to człowiek nie czuje ani zimna ani głodu - wyznał z uśmiechem na ustach Szymon Bobrowski.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądają kulisy pracy na planie telewizyjnego hitu, koniecznie obejrzycie zamieszczony powyżej klip.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także