Trwa ładowanie...
26-04-2015 09:21

"Krew z krwi": jak wyglądała praca na planie serialu?

Share
"Krew z krwi": jak wyglądała praca na planie serialu?Źródło: TVP
d3kizyb

[

]( http://dot.wp.pl/redir?SN=aleseriale_tvp&url=http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/krew-z-krwi/sezon-ii )

d3kizyb

Świetna obsada, znakomity scenariusz i reżyseria, wartka akcja - tak w skrócie można opisać serial "Krew z krwi". Mówiąc o produkcji, która emitowana jest na antenie TVP2, nie można też pominąć całej rzeszy osób, które przyczyniły się do jej powstania. Zdradzamy kulisy realizacji serii.

Obecnie emitowane odcinki "Krew z krwi" wyreżyserował Jan Komasa, a na planie wspomagała go Kasia Adamik. Zdjęcia do 2. sezonu trwały nieco ponad 60 dni. Tempo pracy było więc duże.

Chociaż miejscem akcji serialu jest Gdynia, a w tym sezonie także Elbląg, część ujęć kręcono w zupełnie innym miejscu. Nie wszyscy wiedzą, że ekipę spotkać można było na warszawskiej Pradze. Gdy trwały prace w stolicy, warunki nie były łatwe. Tego dnia zaatakował siarczysty mróz, a wszystkie ujęcia kręcono na zewnątrz.

Aktorzy jednak dzielnie stawiali czoła przeciwnościom. Mieli do tego dobrą motywację.

d3kizyb

- Jak sobie pomyślę, że widzowie mogą to oglądać i będzie się im podobać, to człowiek nie czuje ani zimna ani głodu - wyznał z uśmiechem na ustach Szymon Bobrowski.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądają kulisy pracy na planie telewizyjnego hitu, koniecznie obejrzycie zamieszczony powyżej klip.

Przypominamy, że kolejne odcinki 2. sezonu "Krew z krwi" oglądać można w każdą niedzielę o godz. 21:10 na antenie TVP2.

d3kizyb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kizyb
d3kizyb