Trwa ładowanie...
dkvwej1

"Krew z krwi": Carmen przekroczy kolejną granicę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Krew z krwi": Carmen przekroczy kolejną granicę
(TVP)
dkvwej1

[

]( http://dot.wp.pl/redir?SN=aleseriale_tvp&url=http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/krew-z-krwi/sezon-ii )

dkvwej1

Wraz z 2. sezonem serialu "Krew z krwi" na ekrany powróciła główna bohaterka hitu - Carmen. W poprzedniej serii zmagała się z poważnymi kłopotami, jednak dopiero teraz jej życie znalazło się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Grana przez Agatę Kuleszę postać na oczach widzów przeszła metamorfozę. O tym, jak się zmieniła, opowiedziała odtwórczyni jej roli.

Carmen nie jest tą samą osobą, co kiedyś. Gdy ją poznaliśmy, żyła w nieświadomości, spokojna o los swój i rodziny. To się zmieniło, gdy niespodziewanie zamordowano jej męża. W jednej chwili musiała przejąć nad wszystkim kontrolę i stawić czoła przeciwnościom, których wciąż nie brakuje. Zdaniem odtwórczyni roli Roty, ta przestała być krystalicznie czystą postacią.

- Jest coraz twardsza oraz silniejsza i z coraz większą gwałtownością wchodzi w zło - stwierdziła Kulesza.

Bohaterka znalazła się w trudnej sytuacji. Oszukuje ukochanego, ukrywając swoją prawdziwą tożsamość. Obawia się, że ujawnienie prawdy może nie tylko rozbić jej związek, ale zagrozić życiu najbliższym jej osobom. Carmen stała się bardziej wyrachowana i bezwzględna.

dkvwej1

- Jest zmuszana do przekraczania kolejnych granic - zdradziła Kulesza.

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze na temat granej przez siebie bohaterki miała do powiedzenia aktorka, koniecznie obejrzyjcie powyższy filmik.

dkvwej1

Podziel się opinią

Share
dkvwej1
dkvwej1