"Krew z krwi": Carmen przekroczy kolejną granicę

"Krew z krwi": Carmen przekroczy kolejną granicę
Źródło zdjęć: © TVP

22.04.2015 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://dot.wp.pl/redir?SN=aleseriale_tvp&url=http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/krew-z-krwi/sezon-ii )

Wraz z 2. sezonem serialu "Krew z krwi" na ekrany powróciła główna bohaterka hitu - Carmen. W poprzedniej serii zmagała się z poważnymi kłopotami, jednak dopiero teraz jej życie znalazło się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Grana przez Agatę Kuleszę postać na oczach widzów przeszła metamorfozę. O tym, jak się zmieniła, opowiedziała odtwórczyni jej roli.

Carmen nie jest tą samą osobą, co kiedyś. Gdy ją poznaliśmy, żyła w nieświadomości, spokojna o los swój i rodziny. To się zmieniło, gdy niespodziewanie zamordowano jej męża. W jednej chwili musiała przejąć nad wszystkim kontrolę i stawić czoła przeciwnościom, których wciąż nie brakuje. Zdaniem odtwórczyni roli Roty, ta przestała być krystalicznie czystą postacią.

- Jest coraz twardsza oraz silniejsza i z coraz większą gwałtownością wchodzi w zło - stwierdziła Kulesza.

Bohaterka znalazła się w trudnej sytuacji. Oszukuje ukochanego, ukrywając swoją prawdziwą tożsamość. Obawia się, że ujawnienie prawdy może nie tylko rozbić jej związek, ale zagrozić życiu najbliższym jej osobom. Carmen stała się bardziej wyrachowana i bezwzględna.

- Jest zmuszana do przekraczania kolejnych granic - zdradziła Kulesza.

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze na temat granej przez siebie bohaterki miała do powiedzenia aktorka, koniecznie obejrzyjcie powyższy filmik.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także