Trwa ładowanie...

Kret i Tadla są skazani na siebie podczas świąt. Będą razem pracować

Od głośnego rozstania Beaty Tadli i Jarosława Kreta minęło już sporo czasu. Głośne i mało taktowne zakończenie związku przez pogodynka do dziś odbija swoje piętno w publicznych porachunkach byłych partnerów. Okazuje się jednak, że Tadla i Kret będą musieli spędzić tegoroczne święta razem. A to wszystko przez... pracę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kret i Tadla są skazani na siebie podczas świąt. Będą razem pracowaćŹródło: ONS.pl
d1gg2qc
d1gg2qc

I choć zarówno pogodynek, jak i dziennikarka starają siebie unikać, to czasami im to nie wychodzi. Głównie za sprawą tego, że pracują w tej samej stacji i podczas wspólnych dyżurów muszą usiąść koło siebie na wizji.

Mieliśmy już okazję obserwować dziwne zachowania i kąśliwe komentarze. Jak chociażby te, które wybrzmiały podczas programu informacyjnego, kiedy omawiano temat pierścionka zaręczynowego Joanny Krupy.

- Tegoroczną Wielkanoc spędzam w pracy, ale jest trochę luźniej, więc cieszę się, że będzie też czas dla najbliższych. Przyjeżdżają moi rodzice, zajrzą przyjaciele. Dobrze się składa, bo mamy przerwę w treningach do "Tańca z gwiazdami". Janek Kliment odwiedza rodzinę w Czechach, a ja się regeneruję i zbieram siły. Intensywne przygotowania do rumby zaczniemy po świętach - mówiła "Super Expressowi" Tadla.

d1gg2qc

Jak się okazuje, podobne plany ma Jarosław Kret. Również poinformował, że w tym roku pracuje w święta. W związku z tym będą zmuszeni spędzić ze sobą czas.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1gg2qc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gg2qc