Trwa ładowanie...

Kozłowska jest w 4. ciąży. Pochwaliła się radosną nowiną

Justyna Kozłowska niegdyś przeprowadzała wywiady z uczestnikami imprez, dziś jest mamą i parentingową vlogerką. Właśnie ogłosiła, że jej rodzina znów się powiększy.

Justyna Kozłowska w 2012 rokuJustyna Kozłowska w 2012 rokuŹródło: ONS, fot: Daniel Wysocki
d3h2frj
d3h2frj

Dziś Justyna Kozłowska jest znaną vlogerką parentingową. Opowiada w sieci o swoich rodzicielskich problemach. Prowadzi kanały 10 lub 20 minut spokoju. Razem z Natalią Tur przygotowuje też podcasty dla matek.

Wcześniej Kozłowska na antenie nieistniejącej już telewizji muzycznej VIVA, prowadziła takie programy jak Club Charts, Street Charts oraz Viva Celebrations. Pamiętacie tę niewysoką dziewczynę chodzącą po klubach z charakterystycznym mikrofonem i przepytującą imprezowiczów?

Baby boom w polskim show-biznesie. Gwiazdy pękają z dumy

Dziś jest medialną matką, pokazuje swoje dzieci na YouTube bez idealizowania. Właśnie ogłosiła, że jest w czwartej ciąży. W domu nie ma telewizora. Robi dzieciom domowe kino, ale boi się wciągającej mocy swojego własnego medium. Nie pozwala siedzieć dzieciom samotnie z telefonem czy tabletem w ręce.

d3h2frj

Prywatnie przyjaźni się z Moniką Mrozowską. Jeszcze dwa lata temu Justyna zarzekała się u Kuźniara, że nie planuje kolejnego dziecka. Teraz obie celebrytki są w ciąży i umawiają się na wspólne spacery po Łazienkach Królewskich. Ich życie zdecydowanie toczy się dookoła macierzyństwa.

d3h2frj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h2frj