Trwa ładowanie...

Kość niezgody pomiędzy uczestnikami "Love Island". Mikołaj wytyka błędy Frankowi

Choć w programie wydawało się, że są dobrymi znajomymi, Franek i Mikołaj z "Love Island" wcale nie są dobrymi przyjaciółmi. Jędruszczak opowiedział o zachowaniu kolegi na InstaStory.

Kość niezgody pomiędzy uczestnikami "Love Island". Mikołaj wytyka błędy FrankowiŹródło: ONS.pl
da49dvv
da49dvv

Franek Rumak i Mikołaj Jędruszczak dali się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Love Island. Wyspa miłości". Na ekrnach telewizorów malowała nam się ich relacja jako pełna sympatii i szczerości. Po zakończeniu show coś się jednak zmieniło - panowie nie spędzali w swoim towarzystwie wiele czasu i nie wypowiadali się na swoje tematy. Nikt jednak nie doszukiwał się drugiego dna. Minęło już kilka miesięcy, a Mikołaj postanowił się wpowiedzieć na temat swojego kolegi.

Mikołaj w swojej wypowiedzi zwrócił się bezpośrednio do Franka. "Poznałem Cię jako fajnego, równego gościa, z którym fajnie się spędza czas, który ma swoje zasady, który umie odnaleźć się w towarzystwie" - zaczął swoją wypowiedź. Jędruszczak wrócił do dwóch nieprzyjemnych sytuacji, które miały między nimi miejsce. Franek udostępniał, tuż po finale programu, artykuły mówiące o tym, że wszystko było ustawione. To była jedna rzecz, druga natomiast to niezbyt przychylne spojrzenie Rumaka na akcję charytatywną Mikołaja i Sylwii. "Powiedziałeś nawet, że nie wiesz, gdzie na mapie jest Gambia".

Mikołaj zarzucił koledze z programu, że ten krytykuje jego i Sylwię na swoim instagramowym profilu. Chodziło o reklamy różnych produktów, które to Frankowi rzekomo się nie podobały. Jędruszczakowi nie spodobało się, że Rumak otwarcie powiedział o tym, co mu się podoba. "Nagrywam to story, zwracając się bezpośednio do Ciebie, bo po prostu się zawiodłem".

Myślicie, że ta historia znajdzie ciąg dalszy?

da49dvv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da49dvv