Trwa ładowanie...
d3kmu8r

Karolina Korwin-Piotrowska krytycznie podsumowała kondycję polskiego show-biznesu i obracających się w nim gwiazd. W wywiadzie dla tygodnika "Newsweek" dziennikarka skrupulatnie wyliczyła największe wady polskich celebrytów i zdradziła prognozy na najbliższe trendy w branży. Kto usłyszał przykre słowa pod swoim adresem?

W najnowszym wydaniu magazynu "Newsweek" Karolina Korwin-Piotrowska wylewnie wypowiada się na temat polskiego show-biznesu, który woli nazywać "show-biznesiczkiem" z racji na niewielką klasę krajowego środowiska i panujących w nim obyczajów. Oberwało się większości gwiazd, które nie schodzą z pierwszych stron gazet, a często niewiele sobą reprezentują. Doskonałym przykładem jest np. Wodzianka, którą program Wojewódzkiego wywindował do roli medialnej celebrytki. Jak oceniła Korwin-Piotrowska Zasiewska to "jednorazowy wykwit naszego show-biznesu. Nowa wersja Frytki, Jolanty Rutowicz albo „polskiej Angeliny”,
czyli kolejna niezbyt mądra, za to wyględna i wygadana dziewoja, która ma parcie na szkło"- oceniła dziennikarka.

Dziennikarka ostro krytykuje medialne osobowości, które zrobią wszystko byleby tylko zaistnieć:
- [...] Coraz więcej jest dziewczyn, które chcą tylko i wyłącznie zaistnieć. Mogą być pogodynką, hostessą albo kretynką podającą wodę. Ważne, żeby się pokazać w telewizji - tymi słowami Korwin-Piotrowska podsumowała zawrotną popularność i rozgłos Wodzianki.

d3kmu8r

Sprzedaż swojej prywatności i medialny upadek dziennikarka przypisała Michałowi Wiśniewskiemu:
- Dzisiaj jest smutnym chłopcem, byłym artystą estradowym. Nadal jednak jest dużo ludzi gotowych zrobić z własnego życia reality show. Na szczęście widzowie coraz częściej mają świadomość, że chodzi o kasę i że to rodzaj choroby nazywanej ekshibicjonizmem. Kiedyś ekshibicjonistów leczono, teraz stają się gwiazdami show-biznesu. Ludzie przestali wierzyć w Boga, a zaczęli wierzyć w celebrytów - podsumowała jurorka ”Top model”.

Zdaniem Korwin-Piotrowskiej polskie gwiazdy cierpią na kompleksy, a polskiemu show-biznesowi brakuje wielkiego rozmachu, pieniędzy i klasy:
- W show-biznesie brakuje kolorytu i nieliczenia się z kasą. Taki koloryt próbował robić Wiśniewski, ale zbankrutował. Próbowała robić Doda, ale za bardzo grała cyckami. U nas nie ma Balu Debiutantek, a dzieci trzeba przecież gdzieś pokazać. Bogaci ludzie chcą się pokazywać - wyznała dziennikarka.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3kmu8r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kmu8r