Trwa ładowanie...

Koronawirus. Zmiany w ramówce TVP. To reakcja na zamknięcie szkół i uczelni

W związku z zamknięciem szkół, uczelni oraz obiektów kulturalnych przez rząd zmieni się nieco ramówka kanałów TVP. Będą nadawane specjalne pasma edukacyjne dla dzieci i młodzieży na kanałach tematycznych. Główne kanały też dostosują programy do potrzeb widzów.

Koronawirus. Zmiany w ramówce TVP. To reakcja na zamknięcie szkół i uczelniŹródło: East News
dbmci3q
dbmci3q

O zmianach w programach TVP poinformował premier Mateusz Morawiecki. To reakcja na tymczasowe zamknięcie placówek oświaty, szkół wyższych, kin, muzeów i teatrów spowodowane zmniejszeniem ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Według informacji przekazanych przez premiera, specjalne pasmo edukacyjne będzie nadawane na kanale dla dzieci, TVP ABC, codziennie w godzinach 8-13 i nie przerwą go żadne reklamy.

ZOBACZ TEŻ: "Sala samobójców. Hejter". Jan Komasa: "Maciek Musiałowski jeszcze przed castingiem wzbudzał skrajne emocje"

Oprócz tego TVP Kultura i główne kanały TVP, jak zapowiedział premier, "przygotowują zmiany w swoich ramówkach, dostosowując je do potrzeb widzów ze względu na decyzję o zamknięciu szkół oraz uczelni wyższych".

dbmci3q

Przypomnijmy, że decyzją rządu szkoły i uczelnie w Polsce zostały zamknięte na dwa tygodnie, ale część uniwersytetów w naszym kraju zawiesiła już zajęcia około miesiąc temu.

dbmci3q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbmci3q