Trwa ładowanie...
d1hrbat

"Ameryka da się lubić": TVP rusza z nowym show. Stawia na sprawdzony schemat

TVP szykuje wiosną nowość, choć opartą na dobrze znanym schemacie. Tym razem z obywatelami Ameryki mieszkającymi w Polsce w roli głównej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ida Nowakowska ma poprowadzić "Ameryka da się lubić"
Ida Nowakowska ma poprowadzić "Ameryka da się lubić" (ONS.pl)
d1hrbat

Już niebawem widzowie zobaczą nowy program, "Ameryka da się lubić". To w pewnym sensie siostrzany format popularnego "Europa da się lubić" (emitowanego w latach 2003-2008 oraz 2019). Z informacji portalu wirtualnemedia.pl wynika, że poprowadzi go Ida Nowakowska.

Rozrywkowe talk-show będzie kolejnym programem w portfolio Idy Nowakowskiej. Odnosząca sukcesy w Polsce i Stanach Zjednoczonych tancerka i od kilku lat prezenterka umacnia tym samym pozycję w stacji. Przypomnijmy, że do tej pory sprawdziła się jako prowadząca "Bake-Off. Ale ciacho!" i "Pytania na śniadanie". Nowakowska jest także jurorką w tanecznym programie Dwójki "Dance Dance Dance".

Kevin Aiston i pozostali uczestnicy "Europa da się lubić": Elizabeth Duda, Steffen Moller, Paolo Cozza, Martina Karlova ONS.pl
Kevin Aiston i pozostali uczestnicy "Europa da się lubić": Elizabeth Duda, Steffen Moller, Paolo Cozza, Martina Karlova (ONS.pl)

Program "Ameryka da się lubić" powstaje wg schematu zbliżonego do popularnego "europejskiego talk-show". Do studia będą zapraszani Amerykanie mieszkający w Polsce oraz goście specjalni, którzy wypowiedzą się o zwyczajach w swojej ojczyźnie. "Wirtualne Media" podają, że mają powstać cztery odcinki show. Program będzie emitowany w tym samym paśmie, co obecnie „Dance Dance Dance”. Talk show będzie więc można oglądać w sobotnie wieczory od 25 kwietnia.

Obecnie trwają castingi na uczestników programu. Poszukiwane są osoby, które mają obywatelstwo USA, mówią po polsku i mieszkają obecnie w Polsce. Zgłoszenia można wysyłać na adres: ameryka@tvp.pl.

d1hrbat

Podziel się opinią

Share
d1hrbat
d1hrbat