Trwa ładowanie...
dax6e3a

Koronawirus wymusił zmiany. Marcin Januszkiewicz został kurierem

2020 rok przyniósł wszystko to, czego chyba nikt się nie spodziewał. Sytuacja wymusiła na wszystkich duże zmiany, na przykład przebranżowienie. Wie coś o tym Marcin Januszkiewicz, który teatralną scenę zamienił na kurierskiego busa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus wymusił zmiany. Marcin Januszkiewicz został kurierem
(Instagram.com)
dax6e3a

Marcin Januszkiewicz to "człowiek orkiestra" - aktor, kompozytor oraz wokalista. Widzowie mogą kojarzyć go z ról w kultowych już polskich serialach, między innymi z "Ojca Mateusza" i "Na wspólnej". Januszkiewicz spełnia się nie tylko przed kamerą, ale i na teatralnej scenie. Niestety, z powodu koronawirusa, możliwość pracy w zawodzie została mu odebrana.

Marcin Januszkiewicz, pomimo braku zajęcia, nie załamał się. Wręcz przeciwnie - optymistycznie patrzył w przyszłość szukając dla siebie nowego zajęcia. Jego pierwszym "strzałem" była piekarnia, ale nie dostał się tam ze względu na zbyt duże zainteresowanie. Szukał więc dalej, aż w końcu, trochę dzięki rodzinnym znajomościom, dostał pracę w firmie kurierskiej.

dax6e3a

"Drodzy, czasy mamy jakie mamy, ale powiem Wam, że zaczyna mnie dziwić, jak wielu ludzi dookoła nie zdaje sobie sprawy z tego, że świat jaki znaliśmy do tej pory się już skończył i nie wróci. I że nic nam się nie należy, żadna manna z nieba nie spadnie. I że trzeba o swoje naprawdę zadbać i to jak najszybciej. Można już teraz przewidzieć, że lada moment czeka nas ogromne bezrobocie. To jest między innymi post o tym, że właśnie poszedłem do "normalnej" pracy. Rozwożę paczki. 6-19. Jest ciężko, wiadomo. Ale mam tu fajnych ludzi obok, którzy od dawna już tak dzielnie tyrają" - pisał Marcin Januszkiewicz na Instagramie.

Marcin Januszkiewicz w wakacje mógł na szczęście wrócić do swojego zawodu. Równocześnie zrezygnował z rozwożenia paczek na warszawskiej Pradze. Sytuacja w aktorskim świecie zaczęła nieco wracać do normalności, a młody gwiazdor dostał kilka ciekawych propozycji.

dax6e3a

Mimo iż pracą kuriera parał się jedynie ze względu na trudne czasy, Marcin Januszkiewicz nie żałuje tej decyzji. "Nauczyłem się tam dużo. Mam kolegów z tej pracy, jeszcze lepiej znam warszawską Pragę, bo to był mój rejon. Przeróżne typy osobowościowe poznałem w tej pracy, ludzi, którzy odbierali ode mnie paczki, niektórzy prześmiewczy, inni ciekawi, niektórzy wzruszający" - wspominał aktor.

Julia Wieniawa szczerze o rodzicach: "To, że się rozstali to jest ich sprawa i ja tego nigdy nie będę oceniać"

Spodziewaliście się, że młody aktor z powodu koronawirusa musiał się przebranżowić?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dax6e3a

Podziel się opinią

Share
dax6e3a
dax6e3a