Trwa ładowanie...
d2cgjye

Koronawirus w Polsce. Agata z "Rolnika" dodaje otuchy fanom. "Cieszmy się najdrobniejszą rzeczą"

Agata zyskała popularność dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Teraz wykorzystuje ją w sieci i dba o kontakt z fanami w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata z "Rolnika" jest bardzo aktywna w sieci
Agata z "Rolnika" jest bardzo aktywna w sieci (Youtube.com)
d2cgjye

Trwa ogólnonarodowa kwarantanna związana z pandemią koronawirusa. Rząd, by w miarę możliwości spowolnić jej rozwój i przyrost zachorowań, nakłada na społeczeństwo kolejne obostrzenia i po raz kolejny nawołuje, by pozostawać w domach.

Do stosowania się do zaleceń zachęcają znani i lubiani, zwracając się do swoich fanów bezpośrednio w mediach społecznościowych. Teraz wielu z nich ma czas na jeszcze większą aktywność w sieci. Dzielą się więc z fanami co raz to kolejnymi ciekawostkami czy pomysłami na spędzanie kwarantanny.

Zobacz wideo: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Nietypowy czas na działalność w sieci wykorzystują także ci, którzy zyskali popularność dzięki udziałowi w programach telewizyjnych. Zainteresowanie internautów wzbudzili w momencie, gdy pojawili się na ekranie, a teraz pielęgnują je w sieci. Jedną z osób, która zaistniała dzięki TV, jest Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony".

d2cgjye

Była kandydatką Łukasza i wydawało się, że stworzy z nim stały związek – zwłaszcza, że jeszcze w programie zdążyli się zaręczyć. Szczęśliwego zakończenia jednak nie było i każde z nich po rozstaniu poszło własną ścieżką. Zainteresowanie, które wzbudzili, jednak zostało.

Dlatego też Agata od czasu do czasu daje w mediach społecznościowych znak, co u niej słychać. Nie omieszkała pochwalić się np., że zaczęła przygodę z morsowaniem. Tym razem postanowiła dodać fanom otuchy podczas kwarantanny.

"Kiedy w domu się nudzi", napisała, zamieszczając kilka swoich nowych zdjęć. "Życzę wszystkim dobrego humoru pomimo wszystko, cieszmy się najdrobniejszą rzeczą bo nie wiadomo co będzie jutro", dodała.

d2cgjye

Podziel się opinią

Share
d2cgjye
d2cgjye