Trwa ładowanie...
d5mlc53

"Korona królów" trafiła do Japonii. Jest oficjalny zwiastun

"Korona królów" to hit TVP1, który we wrześniu ruszył z trzecim sezonem. Okazuje się, że historyczna telenowela zainteresowała nie tylko polskich widzów, bo serial został sprzedany nawet do Japonii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Koronę królów" można oglądać nie tylko w Polsce, ale i na Węgrzech i w Japonii
"Koronę królów" można oglądać nie tylko w Polsce, ale i na Węgrzech i w Japonii (Materiały prasowe)
d5mlc53

"Korona królów" zadebiutowała na antenie TVP1 w styczniu 2018 r. i od tamtego czasu cieszy się dużą popularnością. Historia Piastów okazała się atrakcyjna także dla zagranicznych nadawców. Poprzednie sezony "Korony królów" emituje węgierska telewizja, a teraz będzie zdobywać nowych fanów w Japonii.

O sprzedaży praw do emisji jednej z japońskich stacji TVP informowało w grudniu zeszłego roku. Teraz w sieci pojawił się oficjalny zwiastun przygotowany na tamten rynek.

d5mlc53

– To bardzo miłe, że nasza produkcja rozprzestrzenia się, rozwija. Teraz również Japończycy będą mogli nas oglądać. Jestem ciekawy dubbingu – komentował dla TVP Andrzej Hausner, odtwórca roli Kazimierza Wielkiego

Zobacz także: Byliśmy na planie "Korony królów" w Malborku. O czym nie wiedzą widzowie?

Zagraniczne sukcesy "Korony królów" to nie jedyne, czym może się w tym temacie pochwalić Telewizja Polska. Wcześniej zapowiadano, że "Drogi wolności" pojawią się w Grecji i Słowenii, a film "Kamerdyner" pokażą stacje w Czechach i na Słowacji. Polska premiera telewizyjna filmu Filipa Bajona odbyła się 1. listopada i przyciągnęła przed telewizory 2,7 mln widzów.

Obejrzyj: Nowy sezon "Korony królów" w TVP1

d5mlc53

Podziel się opinią

Share
d5mlc53
d5mlc53