WP

Kontrowersyjny występ w "Twoja twarz brzmi znajomo". Jest oświadczenie producentów

Producenci programu "Twoja twarz brzmi znajomo" postanowili odnieść się do medialnej burzy, jaka przetoczyła się przez polskie i zagraniczne media: "[…] ważny jest dla nas, jak i dla artystów biorących udział w show, charytatywny cel programu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Twoja twarz brzmi znajomo" - kontrowersyjny występ
"Twoja twarz brzmi znajomo" - kontrowersyjny występ (kadr z programu)
WP

Sobotni odcinek emitowanego na Polsacie show "Twoja twarz brzmi znajomo" zwyciężył Bogumił "Boogie" Romanowski, który wcielił się w postać Drake'a i wykonał piosenkę "Hotline Bling".

Ale występ wywołał oburzenie. Zwróciły na niego uwagę zagraniczne media, które stwierdziły, że jest rasistowski. Wszystko przez poczernioną twarz Romanowskiego. Choć w polskiej telewizji nie jest to wyjątkowym zjawiskiem, Amerykanom kojarzy się źle.

WP

Producenci programu wydali oświadczenie, w którym czytamy:

"Jesteśmy ogromnie zaskoczeni ilością komentarzy dotyczących ostatniego występu Boogiego w roli Drake'a w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Polska edycja programu, odbierana jako wzorcowa dla innych krajów, zawsze stara się pokazywać nie tylko fantastyczne i jak najbliższe oryginałom występy, ale równie ważny jest dla nas, jak i dla artystów biorących udział w show, charytatywny cel programu."

Przytoczono też wiele innych przykładów, gdy polscy celebryci wcielali się w role czarnoskórych muzyków: "Kasia Skrzynecka jako Tina Turner, Agnieszka Włodarczyk - Michael Jackson, Mariusz Totoszko - Stevie Wonder, Natalia Szroeder - Whitney Houston, Kacper Kuszewski -Missy Elliott czy Aleksandra Szwed jako Beyonce".

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP