Trwa ładowanie...

Stają nago przed kamerami. Gwiazda nie chciała tego prowadzić

"Magia nagości" budzi kontrowersje na długo przed emisją pierwszego odcinka. I to do tego stopnia, że premierę polskiej edycji odroczono. Okazuje się też, że produkcja chciała, by show poprowadziła... Joanna Koroniewska. Jej reakcja?

"Magia nagości" ma być emitowana na kanale Zoom TV"Magia nagości" ma być emitowana na kanale Zoom TVŹródło: Materiały prasowe
d25vxdz
d25vxdz

"Naked Attraction" to format znany już w kilku europejskich krajach. Show dobrze radzi sobie w Wielkiej Brytanii, gdzie widzowie nie mają problemu z tym, by uczestnicy szukali swojego partnera lub partnerki na podstawie ich nagich ciał. Wszystko polega bowiem na tym, że 6 osób staje w kolorowych "kapsułach", po czym po kolei odsłaniane są - od dołu - ich ciała. Wybierający musi zdecydować, kogo zaprosi na randkę, kogo chciałby poznać od tej niecielesnej strony.

Show w Polsce emitowane jest na kanale Zoom TV. Kilka tygodni temu ogłoszono, że powstaje polska wersja "Magii nagości". W połowie kwietnia tego roku pojawiła się informacja, że prowadzącą będzie Beata Olga Kowalska, którą widzowie znają z "Rancza" TVP. A okazuje się, że produkcja miała na celowniku jeszcze jedno znane nazwisko. I - co ciekawe - też przez wiele lat związane z TVP.

Zobacz: "Odkrywamy karty". Aleksandra Domańska o nagości na planie i paraliżującej scenie sprzed kilku lat

Propozycję poprowadzenia randkowego show dostała Joanna Koroniewska. Potwierdziła to podczas relacji na żywo na Instagramie na "Domówce u Dowborów".

d25vxdz

- Dostałam taką propozycję, żebym była prowadzącą, ale od razu powiedziałam, że się nie zgadzam - stwierdziła. Na pytanie męża, dlaczego powiedziała tak kategorycznie nie, Joanna odpowiedziała: "bo mam dzieci".

- Ja bym był za tym, żebyś to poprowadziła nago - dodał jeszcze.

"Super Express" podaje, że gdyby Koroniewska przyjęła ofertę Zoom TV, mogłaby liczyć nawet na 200 tys. zł. wynagrodzenia.

Tymczasem show wciąż pozostaje w zawieszeniu. Początkowo premierę planowano na połowę maja, ale w sieci pojawił się taki komunikat: "Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego 'Magia nagości. Polska', która zaplanowana była na antenie Zoom TV na dzień 14 maja br.".

Choć stacja nie uzasadniła w żaden sposób tej decyzji, mówi się, że najprawdopodobniej na przesunięcie premiery wpływ mogły mieć skargi na produkcję do KRRiT. Jedną z nich napisała Fundacja Mamy i Taty.

d25vxdz

"Podniesiono w niej kwestię planowanej na wiosnę 2021 roku emisji polskiej wersji cyklu; ich zdaniem realizacja projektu może mieć negatywny wpływ na psychikę widzów - do wystąpienia załączone zostały ekspertyzy i wyniki badań w tym zakresie. W tej sprawie KRRiT oczekuje na stanowisko nadawcy" - skomentowała Wirtualnym Mediom rzeczniczka prasowa KRRiT.

d25vxdz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25vxdz