To kolejny eksperyment miłosny. Nowe show może wzbudzić kontrowersje

"Magia nagości" może wzbudzić duży rozgłos
"Magia nagości" może wzbudzić duży rozgłos
Źródło zdjęć: © fot. mat. pras.
Kamil Dachnij

26.03.2021 18:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwa casting na uczestników pierwszej polskiej edycji popularnego show randkowego "Magia nagości". Stacja Zoom TV szuka także osób ze społeczności LGBTQ. O co chodzi w programie?

W polskiej telewizji nie brakuje już programów, które są swoistymi eksperymentami w kwestiach miłosnych. Wystarczy wymienić "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym uczestnicy programu dowiadują się, z kim wezmą ślub, dopiero na ślubnym kobiercu. Teraz widzowie będą mogli oglądać show z jeszcze odważniejszym założeniem. W "Magii nagości" jego bohaterzy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich… nagich ciał. Program próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne ma wpływ na powodzenie związku.

Uczestnikami "Magii nagości" są nie tylko osoby heteroseksualne. Zoom TV planuje emisję odcinków z lesbijkami, gejami czy osobami transpłciowymi. – W show "Magia nagości" jesteśmy otwarci na różnorodność i nikogo nie wykluczamy. Do udziału w programie szukamy nie tylko osób heteroseksualnych, ale również przedstawicieli społeczności LGBTQ. Zachęcamy lesbijki, gejów, osoby biseksualne, transpłciowe i queer do zgłaszania się na casting. "Magia nagości" to świetna okazja, by udowodnić, że wszyscy jesteśmy równi – powiedział Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Show jest oparte na brytyjskim formacie "Naked Attraction". Freyer dodaje, że program pokazuje przede wszystkim, jak różnorodni i piękni są ludzie. – Prezentuje nagość w sposób neutralny i nieseksualny. Przełamuje wszechobecne, medialne kanony piękna i pokazuje, że obraz ludzkiego ciała nie może być ograniczony do wyretuszowanych obrazków z prasy, telewizji czy internetu – stwierdził.

Obraz
© fot. mat. pras.

Tego typu pomysł w naszym kraju może okazać się strzałem w dziesiątkę, bo nie będzie problemów z rozgłosem. Tym bardziej, że ten format cieszy się dużą popularnością wśród widzów w innych krajach. Doczekał się już edycji w Danii, Finlandii, Niemczech, Rosji czy we Włoszech. Widzowie Zoom TV od dłuższego czasu mają już zresztą okazję oglądać odcinki zagranicznych wersji. Premierę polskiej "Magii nagości" przewidziano na wiosnę tego roku.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także