Konrad i Zuza z "Rolnik szuka żony" razem! To już piąta para tej edycji

Zuza i Konrad byli uczestnikami tej samej edycji "Rolnik szuka żony", ale poznali się dopiero w finale
Zuza i Konrad byli uczestnikami tej samej edycji "Rolnik szuka żony", ale poznali się dopiero w finale
Źródło zdjęć: © Facebook

25.12.2022 20:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Historia "Rolnik szuka żony" zna przypadki, że nawet jeśli ktoś nie znalazł miłości na planie, to strzała Amora i tak go trafia dzięki programowi. Tak było właśnie z Zuzą i Konradem, którzy zgłosili się do programu, nie wiedząc, jaką niespodziankę ma dla nich los.

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia TVP wyemitowała specjalny odcinek świąteczny "Rolnik szuka żony". To wspaniała niespodzianka dla widzów, którzy wiernie trwają przy formacie już niemal od 10 lat. W niedzielny wieczór fani mogli raz jeszcze spotkać się z uczestnikami ostatniej edycji. A trzeba dodać, że ta była rekordowa. Nie dość, że aż czterech uczestników (trzech rolników i jedna rolniczka) znalazło swoje połówki, to jeszcze piąta para stworzyła się podczas nagrań finałowego odcinka. Chodzi o Zuzę i Konrada.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zuza to dziewczyna, która odpowiedziała na ogłoszenie Mateusza. Rolnik zasłynął w programie tym, że oczekiwał od swoich kandydatek adoracji i obraził się, gdy jej nie otrzymywał. Potem zarzucił dziewczynom, że te spiskują przeciwko niemu, naśmiewają się w prywatnych wiadomościach. Nigdy nie przedstawił jednak żadnych dowodów.

Konrad z kolei to kandydat Klaudii. Rolniczka nie zdecydowała się go wybrać, bo przeszkadzało jej, że Konrad jest od niej o cztery lata młodszy. Poza tym zakochała się z miejsca w innym kandydacie, Valentynie.

Okazało się, że "porażki" w programie zbliżyły ich do siebie. Po emisji finałowego odcinka oboje na Instagramie wyjawili, że są parą. Teraz, w świątecznym odcinku, zdradzili nieco więcej.

- Poznaliśmy się, gdy siedzieliśmy z innymi przy stoliku. Poczułam motylki, ale nawet się nie nastawiałam, że coś z tej znajomości będzie.

Casting do kolejnej edycji trwa
Casting do kolejnej edycji trwa© FB

- Zwróciłem na nią uwagę, bo fajnie wypowiadała się na różne tematy. Złapaliśmy wspólny temat. Tak wyszło, że po wyjeździe utrzymywaliśmy kontakt, spotkaliśmy się. Coś między nami zaiskrzyło.

Zdradzili, że Konrad poznał już rodziców Zuzy, zaprosił też dziewczynę do siebie na jeden dzień świąt. Jeszcze kilka dni temu publikowali na swoich social mediach wspólne zdjęcia. Można mieć zatem nadzieję, że ta świeża relacja wciąż trwa!

Zuza i Konrad w świątecznym odcinku
Zuza i Konrad w świątecznym odcinku © TVP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także