Jakiś czas temu zniknął z tv. Teraz wraca, by zawrócić w głowie

Przemysław Cypryański dołączył do obsady popularnego serialu Polsatu
Przemysław Cypryański dołączył do obsady popularnego serialu Polsatu
Źródło zdjęć: © ONS

16.10.2020 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do grona bohaterów "Pierwszej miłości" dołączył Przemysław Cypryański. Scenarzyści serialu Polsatu przygotowali dla aktora ciekawy wątek.

Jak podaje "Świat seriali", już niebawem widzowie "Pierwszej miłości" zobaczą wśród bohaterów telenoweli Przemysława Cypryańskiego. Dawno niewidziany aktor, który wraz z Rafałem Mroczkiem zajął trzecie miejsce w programie w show "Dance dance", wróci na ekrany w roli sympatycznego strażaka. Marcin, bo tak nazywa się postać grana przez Cypryańskiego, pojawi się w życiu bohaterek: Marty i Emilki, nie tylko po to, by nieść pomoc.

Jak sugeruje portal, między strażakiem a współlokatorkami "zawiązuje się nić sympatii".

Strażak, który pomaga dziewczynie odzyskać resztę swojego dobytku ze spalonego mieszkania, zostaje zaproszony w ramach podziękowań na kolację. Na spotkaniu poznaje także drugą bohaterkę, a między uczestnikami spotkania nawiązuje się przyjazna relacja. Czy tylko na przyjaźni się skoczy? "Świat seriali" nie wyklucza, że aktor namiesza dziewczynom w głowie.

Śmiało można powiedzieć, że jeden z największych przystojniaków polskiego show-biznesu jest idealny do tej roli. W końcu od lat wzdycha do niego wiele fanek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także