Talent Show"Dance Dance Dance": Anna Mucha chwali uczestnika: Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji

"Dance Dance Dance": Anna Mucha chwali uczestnika: Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji

"Dance Dance Dance": Anna Mucha chwali uczestnika: Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji
Źródło zdjęć: © fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

30.03.2020 10:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami pełen wzruszeń i wielkich emocji odcinek "Dance Dance Dance”. Po traumatycznym zdarzeniu Krzysztof Jonkisz ponownie wyszedł na scenę i zaprezentował solową choreografię.

- Miałem w głowie, że widownia tak długo czeka na mnie. Chciałem im dać ile mogę, ile jestem w stanie - mówił oszołomiony Krzysiek Jonkisz tuż po zejściu ze sceny. Ogromnego wzruszenia i dumy z brata nie krył Rafał Jonkisz.

- Jesteś dla mnie mistrzem - podsumował i dodał:

- Wiele osób widzi tylko efekt końcowy a to jest naprawdę duży wycisk dla naszych emocji.

Po triumfalnym występie Krzysztofa Jonkisza na scenę wbiegli wszyscy uczestnicy programu a brawom i wzruszeniom nie było końca, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

- Egoistycznie bardzo się cieszę, że wyszedłeś na scenę jeszcze raz i mogłam ciebie oglądać. Wiem, że byłeś troszeczkę przymknięty w sobie, bo miałeś traumę. Ale cieszę się, że zobaczyłam to w całości. Krzysiu, wydarzyło się to najgorsze, czego się pewnie bałeś. No i popatrz - żyjesz, wyszedłeś na scenę, zatańczyłeś, zawalczyłeś. Dokładnie zrobiłeś to, co powinieneś zrobić. Powiem ci, co jest w tym wszystkim najlepsze - to była super solówka - oceniła Ida Nowakowska przyznając Krzyśkowi aż 8,5 punktu.

- Bardzo ci dziękuję, że wróciłeś na scenę, bo bardzo by cię nam brakowało - powiedział tuż po występie 19-latka Robert Kupisz.

Juror odniósł się również do pozostałych uczestników show, na prośbę których produkcja umożliwiła Krzyśkowi ponowny występ.

Obraz
© fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

- Chciałem podziękować wszystkim twoim kolegom i koleżankom, którzy tańczą, że tak pięknie się zachowali. Wszyscy stanęli murem za tobą. Pokazali, że przyjaźń jest ważniejsza od rywalizacji - mówił poruszony juror, który przyznał Krzyśkowi 5,5 punktu.

- Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jesteś śnieżynką, truskaweczką, jesteś autentyczny, nawet w momencie, kiedy przeżywasz swoje nerwy, swój ból. Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji - podsumowała Anna Mucha oceniając solowy występ 19-latka na 7 punktów.

- Za twoje bohaterstwo i za to, że zmagasz się sam ze sobą 21 punktów - podsumowała oceny jurorów Tamara Gonzalez Perea.

W przyszłą sobotę Krzysztof Jonkisz ponownie zatańczy na scenie "Dance Dance Dance”. Razem ze starszym bratem Rafałem zaprezentują choreografię do utworu "Shake a Tail Feather” z repertuaru The Blues Brothers.

Na scenie zobaczymy również Annę Karczmarczyk i Mateusza Łapkę, Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego oraz duet Fit Lovers - Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także