Trwa ładowanie...
d4lohck

"Koło fortuny" hitem TVP2. Co niedzielę średnio 2 mln widzów

Reaktywacja teleturnieju sprzed lat była strzałem w dziesiątkę. Nowa wersja "Koła fortuny" od jesiennego startu cały czas zyskiwała na popularności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nowe "Koło fortuny" poprowadzili Izabella Krzan i Rafał Brzozowski
Nowe "Koło fortuny" poprowadzili Izabella Krzan i Rafał Brzozowski (Facebook.com)
d4lohck

Hit sprzed lat, z udziałem Wojciecha Pijanowskiego i Magdy Masny, przyciągał przed telewizory miliony widzów. Od zeszłej jesieni jest prowadzony przez Rafała Brzozowskiego i Izabellę Krzan, którzy również nie mogą narzekać na brak zainteresowania.

Portal Wirtualne Media donosi, że "Koło fortuny" od września 2017 do czerwca 2018 (wtedy emitowano premierowe odcinki) przyciągało średnio 1,62 mln widzów. To aż 17,44 proc. wszystkich klientów rynku telewizyjnego. Rekord oglądalności padł w niedzielę 18 marca, kiedy zmagania uczestników teleturnieju śledziły aż 3,04 mln widzów.

d4lohck

Weekendowe wydania cieszyły się większą popularnością (1,81 mln widzów, średnio 2 mln w niedzielę), choć wyniki z dni powszednich również budzą podziw. Od poniedziałku do piątku "Koło fortuny" było oglądane średnio przez 1,55 mln osób. Najlepszy wynik padł w środę 7 marca (2,36 mln widzów).

Przypomnijmy, że "Koło fortuny" w nowej, bardziej muzycznej formule wróciło na antenę 10 września 2017 r. Premierowe odcinki pojawiały się do 10 czerwca. Obecnie teleturniej można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:00, a w weekendy o 14:35.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4lohck

Podziel się opinią

Share
d4lohck
d4lohck