Trwa ładowanie...

"Koło fortuny" hitem TVP2. Co niedzielę średnio 2 mln widzów

Reaktywacja teleturnieju sprzed lat była strzałem w dziesiątkę. Nowa wersja "Koła fortuny" od jesiennego startu cały czas zyskiwała na popularności.

"Koło fortuny" hitem TVP2. Co niedzielę średnio 2 mln widzówŹródło: Facebook.com
d2bp4tm
d2bp4tm

Hit sprzed lat, z udziałem Wojciecha Pijanowskiego i Magdy Masny, przyciągał przed telewizory miliony widzów. Od zeszłej jesieni jest prowadzony przez Rafała Brzozowskiego i Izabellę Krzan, którzy również nie mogą narzekać na brak zainteresowania.

Portal Wirtualne Media donosi, że "Koło fortuny" od września 2017 do czerwca 2018 (wtedy emitowano premierowe odcinki) przyciągało średnio 1,62 mln widzów. To aż 17,44 proc. wszystkich klientów rynku telewizyjnego. Rekord oglądalności padł w niedzielę 18 marca, kiedy zmagania uczestników teleturnieju śledziły aż 3,04 mln widzów.

Weekendowe wydania cieszyły się większą popularnością (1,81 mln widzów, średnio 2 mln w niedzielę), choć wyniki z dni powszednich również budzą podziw. Od poniedziałku do piątku "Koło fortuny" było oglądane średnio przez 1,55 mln osób. Najlepszy wynik padł w środę 7 marca (2,36 mln widzów).

d2bp4tm

Przypomnijmy, że "Koło fortuny" w nowej, bardziej muzycznej formule wróciło na antenę 10 września 2017 r. Premierowe odcinki pojawiały się do 10 czerwca. Obecnie teleturniej można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:00, a w weekendy o 14:35.

d2bp4tm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bp4tm