Trwa ładowanie...

Kolejny pogrom w "Milionerach". Ostatnia uczestniczka odpadła na pierwszym pytaniu

W "Milionerach" trwa zła passa. W odcinku numer 518, który został wyemitowany 9 marca, o wielkie pieniądze walczyło aż trzech zawodników i niestety żaden z nich nawet się nie zbliżył do znaczącej wygranej. Najgorzej poszło ostatniej uczestniczce, ale jej poprzednicy też się nie popisali.

Katarzyna z Gdańska wyłożyła się na pierwszym pytaniuKatarzyna z Gdańska wyłożyła się na pierwszym pytaniuŹródło: mat. prasowe
d3l23un
d3l23un

Grę o milion w środowy wieczór rozpoczął Rafał z Miedzna. Zawodnik kontynuował grę od pytania za 2 tys. zł, które okazało się jego ostatnim. Brzmiało ono tak:

Inaczej Ilion:

a) Lenin

d3l23un

b) Troja

c) Trojan

d) Stalin

Rafał kombinował na głos, że nie chodzi o samą Troję i skłaniał się ku odpowiedzi "Trojan". Kiedy poprosił o ostateczne zaznaczenie c), Hubert Urbański z przykrością mu zakomunikował: - Niestety. Ilion i Troja, to jest ta para.

Rafał wygrał gwarantowany 1000 zł i ustąpił miejsce Joannie ze Słupska. Drugiej zawodniczce udało się dojść aż do pytania za 20 tys. zł, ale ostatecznie został jej tylko tysiąc. Wszystko przez to pytanie:

d3l23un

W Wigierskim Parku Narodowym ponad 60 proc. terenów zajmują:

a) wody

b) lasy

c) góry

d) wydmy

Zawodniczka przyznała, że nigdy nie była w tym parku, ale drogą dedukcji postawiła na a) wody. – Raz się żyje – powiedział do Huberta i poprosiła o definitywne zaznaczenie tej odpowiedzi.

Antoni Królikowski odmawia wywiadu z Pudelkiem i obraża reportera

- Niestety. 60 proc. Wigierskiego Parku Narodowego zajmują lasy. Najwięcej rośnie tam sosen i świerków pospolitych, wody to około 19 proc. – zakomunikował Urbański, który po kolejnych eliminacjach przywitał Katarzynę z Gdańska.

d3l23un

Pierwsze pytanie za 500 zł, które usłyszała, brzmiało tak:

Kropka, przecinek i średnik to przykłady znaków:

a) postojowych

b) przystankowych

c) przerywnikowych

d) przestankowych

- Są tam na pewno znaki interpunkcyjne, ale nie są one postojowe lub przystankowe. Poproszę o c) – powiedziała Katarzyna, która automatycznie odpadła z dalszej gry. Chodziło bowiem oczywiście o znaki przestankowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3l23un
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l23un