Polsat News traci kolejnego dziennikarza. To już 6 w ciągu miesiąca

Mateusz Maranowski debiutował w Polsat News w sierpniu 2020 r.
Mateusz Maranowski debiutował w Polsat News w sierpniu 2020 r.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.09.2021 08:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mateusz Maranowski trafił na listę reporterów i prezenterów, którzy w ostatnich miesiącach opuścili lub opuszczą w najbliższym czasie redakcję Polsat News. Warszawski reporter nie chce komentować swojego odejścia, nie zdradza też, gdzie będzie później pracować.

Maranowski zadebiutował na antenie Polsat News 2 sierpnia 2020 r. Wcześniej przez kilka lat był związany z TV Republika i TVP ("Wiadomości", "Dzień Dobry Polsko"), a także z Polskim Radiem. Po roku pracy żegna się z kolejną redakcją i zmierza w nieznanym jeszcze kierunku.

- Nie komentuję powodów odejścia. Nie informuje jeszcze gdzie odchodzę – mówił Maranowski portalowi Wirtualne Media, który nieoficjalnie dowiedział się, że reporter Polsat News przejdzie do TVP Info.

Przypomnijmy, że odejście Maranowskiego to kolejne, które dotknęło Polsat News w ostatnim czasie. Pod koniec sierpnia informowaliśmy o zakończeniu współpracy czwórki prezenterów, którzy byli związani ze stacja od kilkunastu miesięcy do kilkunastu lat.

Wkrótce do tego grona dołączył Marek Piotr Wójcicki, który ostatni raz poprowadzi program w Polsat News 30 września. Ze stacja żegna się po 12 latach.

- Część osób przychodzi, inne odchodzą - mówił Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus w rozmowie z "Presserwis". Dodając, że każdy odchodzący dziennikarz ma "swoje powody i plany na przyszłość", a "rotacja dziennikarzy jest całkiem naturalna".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także