Trwa ładowanie...

Kolejne zmiany w "Va Banque". Chodzi o panią Kasię

Nie tylko prowadzący został wymieniony w programie "Va Banque". W ostatnim odcinku, jeszcze prowadzonym przez Przemysława Babiarza, pojawiła się nowa hostessa, która rozdaje uczestnikom upominki pod koniec odcinka. "A co to za pani Magda? Na długo zastępuje panią Kasię?", dopytują widzowie. Stacja odpowiada i nie ma dla nich dobrych wiadomości.

Katarzyna Skrodzka była hostessą w programie "Va Banque"Katarzyna Skrodzka była hostessą w programie "Va Banque"Źródło: Facebook
d2orn78
d2orn78

Przemysław Babiarz prowadził program "Va Banque" od jego reaktywacji w 2020 r. Przetrwał kilku dyrektorów. Wielu zastanawiało się, jak potoczą się jego losy po zmianie władzy pod koniec 2023 r. Plotkowano o wstrzymaniu nagrań, o całkowitym kasowaniu formatu czy o zmianie prowadzącego. Ostatecznie stanęło na tym ostatnim.

W nowych wydaniach Przemysława Babiarza w roli prowadzącego "Va Banque" zastąpi Radosław Kotarski, autor popularnego kanału na YouTubie Polimaty, który od 2012 roku przyciąga widzów tematami z zakresu historii, językoznawstwa, biologii, psychologii, sztuki i medycyny. Kanał ten zgromadził ponad 700 tys. subskrybentów. Kluczem jego sukcesu jest prezentowanie mało znanych faktów w zajmujący i prosty sposób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szelągowska MIAŻDŻY zmiany w TVP, mówi o nowym rządzie i apeluje do służby zdrowia. Padły mocne słowa: „NIE PODOBA MI SIĘ TO…”

Okazuje się, że zmiana prowadzącego to nie jest jedyna zmiana, jaka spotkała program "Va Banque". Widzowie zauważyli, że w ostatnio wyemitowanym odcinku, z Przemysławem Babiarzem w roli gospodarza, jeszcze jedna osoba została zastąpiona.

d2orn78

Chodzi o Katarzynę Skrodzką, hostessę, która pod koniec odcinka wręcza uczestnikom upominki. Pani Katarzyna miała przy programie też inne, organizacyjne zadania. Z telewizją jest związana od 15 lat, a wcześniej pracowała w TVN Style i w Superstacji. Od 2009 r. jest także związana z "Familiadą".

Kolejne zmiany w programie "Va Banque"

W ostatnim odcinku "Va Banque" Katarzynę Skrodzką zastąpiła pani Magda. Nie umknęło to fanom teleturnieju, którzy dopytywali o hostessę na Facebooku.

"Cudowna pani Kasia też jest ofiarą politycznej czystki? Wariatkowo..." - napisał jeden z uczestników. "A co to za pani Magda? Na długo zastępuje panią Kasię?" - dopytywał inny, na co "Va Banque" odpisał: "Chyba już tak zostanie".

d2orn78

Nowego prowadzącego "Va Banque" zobaczymy już 2 kwietnia. W nowych odcinkach ma także pojawić się Artur Baranowski, rekordzista programu "Jeden z dziesięciu".

W 52. odcinku podcastu "Clickbait" rozwiązujemy "Problem trzech ciał" Netfliksa, zachwycamy się "Szogunem" na Disney+ i wspominamy najlepsze seriale 2023 roku nagrodzone na gali Top Seriale 2024. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej: