Trwa ładowanie...
ycipk-18n91g

"Kocham Cię, Polsko!" wraca na antenę TVP2

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kocham Cię, Polsko!" wraca na antenę TVP2
(AKPA)
ycipk-18n91g

"Kocham Cię, Polsko!" to patriotyczny program rozrywkowy, który w przystępny sposób miał poszerzać wiedzę rodaków o naszej ojczyźnie. W show mogliśmy śledzić zmagania gwiazd, które brały udział w różnorodnych konkurencjach, kalamburach i zagadkach muzycznych. Show było emitowane w TVP2 w latach 2009-2012, a jego gospodarzem był Maciej Kurzajewski. W roli kapitanów dwóch drużyn oglądaliśmy Katarzynę Zielińską i Marzenę Rogalską, którą w 2012 roku zastąpiła Joanna Koroniewska.

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, widzowie znów, po kilku latach przerwy, będą mieli okazję zobaczyć zmagania gwiazd w "Kocham Cię, Polsko!". Program już od marca br. wraca na antenę TVP2. Choć szef stacji nie zdradza, kto został prowadzącym i kapitanami zespołów, obiecuje, że na fanów produkcji czeka kilka niespodzianek.

- Quizy będą mniej ludyczne, będą dotyczyć bardziej literatury czy sztuki - uchylił rąbka tajemnicy w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

ycipk-18n91g

Oprócz tego, formuła całego programu zostanie odświeżona, a w produkcji będą brać udział m.in. artyści z Krakowa. Zgodnie z obowiązującą obecnie polityką w Telewizji Polskiej, "Kocham Cię, Polsko!" będzie realizowane we własnej hali produkcyjnej w krakowskim Łęgu, a nie tak jak zapowiadano wcześniej - w wynajmowanym ATM Studio w Warszawie.

Będziecie oglądać?

(fot. AKPA)
Podziel się

Zobacz także: Paulina Smaszcz-Kurzajewska: "Uwielbiam ogrzewać się w świetle mojego męża"

ycipk-18n91g

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-18n91g

ycipk-18n91g
ycipk-18n91g