Trwa ładowanie...
07-10-2016 09:23

"Kobieta na krańcu świata": Martyna Wojciechowska wraca na ekrany

Martyna Wojciechowska opowiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską o swoim stanie zdrowia. Zdradziła też, że wbrew wcześniejszym informacjom na ekrany powróci jej autorski program "Kobieta na krańcu świata". Na widzów będzie jednak czekać kilka niespodzianek.

d3c6h5w
d3c6h5w

Kilka miesięcy temu Martyna Wojciechowska wyraźnie schudła. Fakt ten nie umknął uwadze mediów, które zaczęły spekulować na temat problemów zdrowotnych podróżniczki. Prezenterka długo nie komentowała sprawy. W końcu jednak zdecydowała się wyznać, że utrata wagi ma związek z poważną chorobą, z którą od dłuższego czasu się boryka. Przyznała wówczas, że nie czuje się najlepiej i musi poddać się specjalnej terapii. Dziennikarka zrezygnowała z pracy i całkowicie skupiła się na leczeniu.

Po jakimś czasie wróciła do swoich obowiązków, a ostatnio poinformowała, że na ekrany powróci jej autorski program "Kobieta na krańcu świata". Na widzów będzie jednak czekać kilka zmian i niespodzianek. Jakich? Jak dziś czuje się Martyna Wojciechowska? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w powyższym wideo.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d3c6h5w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c6h5w