Klaudia z "Rolnik szuka żony" urodziła. "To moja najważniejsza rola"

Klaudia z "Rolnik szuka żony", kandydatka Tomasza
Klaudia z "Rolnik szuka żony", kandydatka Tomasza
Źródło zdjęć: © TVP | PIOTR MATEY/piotr@matey.pl

27.11.2022 22:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po raz pierwszy w historii programu do "Rolnik szuka żony" zgłosiła się kobieta oczekująca dziecka. Klaudia miała odwagę szukać miłości. Dziś już jest mamą!

Klaudia to młoda dziewczyna, która napisała list do niemal dwukrotnie starszego od siebie rolnika Tomasza. Już w liście wyznała wprost, że oczekuje dziecka. Rolnik zachwycony młodym wiekiem i urodą dziewczyny postanowił ją zaprosić na spotkanie, a potem na swoje gospodarstwo wraz z Justyną i Kasią

Na miejscu szybko okazało się, że wpadła mu w oko inna kandydatka - Justyna. Musiał podjąć męską decyzję i odkryć karty przed wszystkimi dziewczynami. W finale wszyscy ponownie się spotkali.

Kasia, oglądając ujęcia z programu, tak się wzruszyła, że potrzebowała chwili dla siebie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Przepraszam, muszę wyjść - powiedziała zalewając się łzami. - Na co dzień staram się być silną emocjonalnie osobą i to mnie zaskoczyło, że jednak się rozpłakałam.

Klaudia była "obecna" na nagraniu jedynie wirtualnie, połączyła się z Martą i resztą na wideorozmowie. Podsumowując wydarzenia z tej edycji "Rolnik szuka żony", powiedziała:

- Dobrze się stało. Ja mam swoje życie, mam córeczkę, to jest moja najważniejsza rola - i także się popłakała, mówiąc, że czuje się tak poruszona, gdy myśli o swoim dziecku.

Oglądaliście finał?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także