Trwa ładowanie...
d1l71rv

"Klan": Magdalena Górska o zagranicznej karierze

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Klan": Magdalena Górska o zagranicznej karierze
(AKPA)
d1l71rv

Magdalenę Górską obecnie oglądać można w serialu "Klanu", do którego powróciła po latach. Niektórzy widzowie zastanawiali się, dlaczego aktorka zniknęła na jakiś czas z ekranów. Jak się okazało, w tym czasie dużo pracowała u naszych wschodnich sąsiadów. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski artystka opowiedziała o zagranicznej karierze. Jak się okazuje, podczas występów poza Polską musiała zmierzyć się z wieloma ekstremalnymi wyzwaniami.

Na Wschodzie aktorka wystąpiła m.in. w kilku produkcjach białoruskich i rosyjskich, np. "W czerwcu 1941" i ukraińskiej "Tilki Kochanye", czyli "Tylko miłość". Ostatnio zagrała również główną rolę w serialu "Front", gdzie wcieliła się w postać Katarzyny Sztur - Polki, która jest naukowcem.

Zdjęcia do telewizyjnej produkcji kręcono w Wyborgu przy granicy z Finlandią oraz w Petersburgu i jego okolicach. Gwiazda musiała stawić czoła swoim lękom i rzucić się w wir rwącej rzeki, po której dryfowała na tratwie. Jakby tego było mało, musiała udawać, że się topi. Ale to nie wszystko!

(Fot. Facebook)

d1l71rv

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze musiała zrobić przed kamerami Magdalena Górska, koniecznie zobaczycie zamieszczony powyżej klip.

d1l71rv

Podziel się opinią

Share
d1l71rv
d1l71rv