Trwa ładowanie...
17-06-2015 14:53

"Klan": Joanna Kurowska o roli w serialu i zawodowych planach

"Klan": Joanna Kurowska o roli w serialu i zawodowych planachŹródło: AKPA
dc2nrzb
dc2nrzb

Joanna Kurowska ma zapełniony grafik zawodowy na najbliższe kilkanaście tygodni. W lipcu wejdzie na plan kolejnej serii "Świata według Kiepskich", a we wrześniu zaczyna zdjęcia do nowego filmu. Wciąż będzie też grała w serialu "Klan".

- Mam dużo planów zawodowych - przyznaje aktorka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Kurowska weźmie m.in. udział w nowym filmie fabularnym w reżyserii Bartosza Brzeskota.

- Zaczynam zdjęcia we wrześniu. To będzie film kręcony nad morzem. Cieszę się. Gram tam jedną z głównych ról. To bardzo fajna rola i myślę, że spodoba się widzom - mówi Joanna Kurowska, jednak szczegółów jeszcze nie chce zdradzać.

dc2nrzb

Wcześniej, bo już w lipcu, aktorka trafi na plan zdjęciowy do nowych odcinków "Świata według Kiepskich". Wciąż też będzie grała w telenoweli Jedynki. Aktorka przyznaje, że postać Lutki, w którą się wciela, różni się od niej samej.

- To zupełnie inna osobowość. Lubię jednak takie postaci, które są dalekie od mojej osoby, bo wtedy to jest kreacja. A jeżeli jest taka postać, która jest blisko mojej osobowości, to tak jakbym grała siebie - mówi Joanna Kurowska.

Przypomnijmy, że aktorka od dwóch lat gra właścicielkę salonu fryzjerskiego, która uwielbia plotkować. W "Klanie" artystka występuje m.in. z Tomaszem Stockingerem, Krzysztofem Janczarem i Joanną Żółtowską.

dc2nrzb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc2nrzb