Trwa ładowanie...
dvn56pb

Kinga Rusin aktywnie wypoczywa na wakacjach. Jest w doskonałej formie

Dziennikarka nieraz udowadniała, że żadne wyzwanie jej niestraszne. Nawet w trakcie letniego wypoczynku nie oddaje się błogiemu lenistwu.
Share
Kinga Rusin wypoczywa na Mazurach.
Kinga Rusin wypoczywa na Mazurach.Źródło: ONS
dvn56pb

Przed Kingą Rusin kolejna, zawodowa zmiana. Po 4 latach współpracy jej przyjaciel i partner z "Dzień dobry TVN" Piotr Kraśko rozstaje się z programem. Zostanie nowym prowadzącym "Faktów" za Justynę Pochankę, która odeszła z TVN.

Wciąż nie wiadomo, czy uda się znaleźć odpowiedniego, telewizyjnego partnera dla Rusin. Padają różne propozycje, w tym nazwiska kojarzone dotąd z TVP.

Zanim jednak nastąpi ramówkowa zmiana, dziennikarka nabiera sił przed jesiennym sezonem na łonie natury. Z powodu pandemii zrezygnowała z zagranicznych wyjazdów i jak wielu, polskich celebrytów wybrała na wypoczynek Mazury.

dvn56pb

Podczas urlopu towarzyszą jej przyjaciele, w tym Kasia Sokołowska, jurorka "Top Model". To właśnie ona nagrała Kingę Rusin podczas niedzielnych wyczynów w jeziorze.

Sokołowska śmiała się na Insta Story, że "Kinga, która nienawidzi wody, właśnie pokonuje jezioro". I to w jakim stylu!

Dziennikarka zaprezentowała kilka stylów pływania, a w każdym z nich czuła się pewnie. Pomiędzy łapaniem oddechów, rzuciła, że musi wrócić do tego sportu.

  Instagram
Źródło: Instagram

Jeśli tak wyglądają amatorskie wyczyny Rusin, strach pomyśleć, jakie rezultaty osiągałaby jako profesjonalistka. Być może mielibyśmy kolejną olimpijską pływaczkę. Pani Kingo, chapeau bas!

dvn56pb

Podziel się opinią

Share
dvn56pb
dvn56pb