Trwa ładowanie...
ycipk-2rjxt7

Kinga Korta chwali się figurą. 3 miesiące temu urodziła synka

Gwiazda telewizyjnego show jeszcze niedawno chwaliła się krągłym brzuchem, jednocześnie lamentując, że przytyła aż niemal 20 kg. Kilka miesięcy po porodzie wygląda jednak kwitnąco. I szczupło. Zobaczcie sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Korta w ciąży sporo przytyła
Kinga Korta w ciąży sporo przytyła (Instagram.com)
ycipk-2rjxt7

Kobiety, które zawodowo związane są z show-biznesem, pozostają na świeczniku i w ciąży, i później, gdy zostaną mamami. Nic dziwnego, że czują presję, by jak najszybciej wrócić do dawnej wagi i figury. Na szczęście celebrytki coraz częściej stawiają na dobre samopoczucie, a nie gubienie kilogramów za wszelką cenę. Przykładem może być choćby Eva Longoria.

Pociążowe kilogramy w dobrym dla siebie tempie gubi też Kinga Korta. Gwiazda telewizji urodziła synka pod koniec czerwca. Maluch niebawem skończy więc trzy miesiące. Korta karmi go piersią, co niedawno pokazała na swoim instagramowym profilu, a jej figura jest coraz smuklejsza.

ycipk-2rjxt7

Ostatnio Kinga pochwaliła się zdjęciami ze spaceru z maleństwem. W dopasowanych dżinsach o modnym kroju wygląda doskonale. Jej fani też to zauważyli, więc posypały się pozytywne komentarze, komplementy.

Pod koniec ciąży Korta pisała: "Dzień rozwiązania zbliża się wielkimi krokami. Czuję się ciężko, niezdarnie, jestem opuchnięta. Podczas ciąży przytyłam 18,5 kg. Codziennie spacery z psami to jedyny rodzaj sportu, jaki uprawiałam w ciągu ostatnich miesięcy".

ycipk-2rjxt7

Teraz po nadliczbowych kilogramach nie ma śladu. Korta jest aktywną mamą - i nie chodzi tylko o spacery z wózkiem. Kinga po porodzie szybko wróciła do pracy. Działa jednak z domu, pracuje zdalnie, a swojego synka nadal karmi piersią.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2rjxt7

ycipk-2rjxt7
ycipk-2rjxt7