Trwa ładowanie...
d2zkuwj

Kevin Spacey był obmacywaczem. Guy Pearce w szokującym wyznaniu

Aktor Guy Pearce oskarżył Kevina Spacey o bycie obmacywaczem na planie filmowym. – Na szczęście miałem wtedy 29 a nie 14 lat – mówi aktor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kevina Spacey zanim oskarżenia wobec niego wyszły na jaw
Kevina Spacey zanim oskarżenia wobec niego wyszły na jaw (East News, Fot: BRENDAN SMIALOWSKI)
d2zkuwj

Szokujące wyznanie padło w australijskim talk show. Guy Pearce wspominał pracę z Kevinem Spacey na planie filmu „Tajemnice Los Angeles” z 1997 roku.

Pearce zdobył się na szczere wyznanie, które zszokowało publiczność w studiu:

- Trudno mi o tym mówić w tej chwili... niesamowity aktor, ale miałem z nim ciężko.. Po prostu był obmacywaczem... Na szczęście miałem wtedy 29 a nie 14 lat.

d2zkuwj

Pod koniec października 2017 roku Kevin Spacey został oskarżony przez Anthony'ego Rappa o molestowanie. Aktor twierdził, że w 1986 roku, gdy Rapp miał 14 lat, Spacey próbował go wykorzystać seksualnie. Spacey przeprosił Rappa i stwierdził, że nie pamięta spotkania i że był pijany. Wtedy wyznał też, że jest gejem.

Wkrótce pojawiły się kolejne oskarżenia, m.in. od współpracowników z planu "House of Cards" czy pracowników londyńskiego teatru The Old Vic, którego Spacey był dyrektorem artystycznym. Sześć innych zarzutów bada policja w Londynie. Są także oskarżenia z Los Angeles i stanu Massachusetts.

W sumie wpłynęło już 30 oskarżeń.

d2zkuwj

Kariera Spacey’a jest skończona: Netflix zawiesił z nim współpracę przy serialu „House of Cards”, wytwórnia Sony Pictures wycięła go z gotowego już filmu w reżyserii Ridleya Scotta "Wszystkie pieniądze świata" i zastąpiła Christopherem Plummerem, a Międzynarodowa Akademia Sztuki Telewizyjnej wycofała decyzję o przyznaniu aktorowi honorowej nagrody Emmy.

Spacey usunął się z życia publicznego i przechodzi terapię.

d2zkuwj

Podziel się opinią

Share

d2zkuwj

d2zkuwj