ycipk-2dgwhd

Kelly Clarkson znacząco schudła. Wyjawiła sekret swojej metamorfozy

Kelly Clarkson przez dłuższy czas nie mogła się uporać z niestabilną wagą. Wszystko wskazuje na to, że w końcu znalazła na to sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kelly Clarkson w pełni akceptuje swój wizerunek
Kelly Clarkson w pełni akceptuje swój wizerunek (Getty Images)
ycipk-2dgwhd

Kelly Clarkson od dłuższego czasu podkreśla, że nie wstydzi się swojego ciała. U początków kariery była filigranową blondynką, ale z biegiem lat trudniej było jej utrzymać szczupłą sylwetkę. Postanowiła więc zadbać o zdrowie, ale jednocześnie z czasem zaakceptować swój wygląd.

W pewnym momencie okazało się, że udało jej się znaleźć złoty środek i zgubiła nawet 20 kilogramów. Wokół sekretu metamorfozy jurorki "The Voice" narosło sporo teorii. Prasa swego czasu sugerowała nawet, że spadek wagi wokalistka zawdzięcza tabletkom odchudzającym. Piosenkarka stanowczo zaprzeczała tym domysłom, mówiąc w wywiadach, że plotki o zażywaniu przez nią tabletek są wyssane z palca.

Jednak kilka miesięcy temu fani wokalistki zauważyli, że znów znacząco wyszczuplała. Wyjawiła na Twitterze, że udało jej się schudnąć dzięki zmianom niektórych składników w diecie.

ycipk-2dgwhd

- Jem to samo, co wcześniej, tylko te potrawy są z innych, mniej kalorycznych i zdrowszych mąk, a cukier zastąpiłam niskokalorycznym słodzikiem - napisała. Jak widać, przynosi to efekty!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2dgwhd

ycipk-2dgwhd
ycipk-2dgwhd