Trwa ładowanie...
ycipk-301o7m

Kazimiera Utrata pozostawiła po sobie tajemnicę. Wszystko przez kłopotliwe nazwisko

Fani, którzy chcieliby zapalić znicz na grobie niedawno zmarłej Kazimiery Utraty, mogą mieć nie lada problem. Nie tak łatwo bowiem odnaleźć na cmentarzu miejsce, w którym spoczęła aktorka "Klanu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kazimiera Utrata zmarła 12 sierpnia 2018 r.
Kazimiera Utrata zmarła 12 sierpnia 2018 r. (East News, Fot: East News)
ycipk-301o7m

Kazimiera Utrata największą popularność zdobyła dzięki roli cioci Stasi w serialu "Klan". Przez lata była ulubienicą widzów TVP. Nic więc dziwnego, że jej nagła śmierć zasmuciła fanów.

- Pani Kazimiera miała zawał. Dały jej w kość ostatnie upały. Zmarła w domu, na urlop przyjechała do niej córka Katarzyna, która na co dzień mieszka w Szwecji. Nie odeszła zatem w samotności - wyjawiła "Super Expressowi" znajoma aktorki.

ycipk-301o7m

Aktorka została pochowana na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Ci, którzy chcieliby złożyć kwiaty na jej grobie, mogą mieć jednak pewien problem z odnalezieniem odpowiedniego pomnika. Wszystko dlatego, że na grobowcu widnieje tabliczka "Kazimiera Lusztig". Dlaczego?

Nie wszyscy wiedzą, że gwiazda "Klanu" przez wiele lat była żoną kompozytora Marka Lusztiga i po ślubie przyjęła jego nazwisko. Wciąż jednak, jak wielu aktorów, posługiwała się w mediach i w pracy nazwiskiem panieńskim - Utrata. Po jej śmierci najbliższa rodzina zdecydowała, że na jej nagrobku będzie widniało właśnie nazwisko Lusztig.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-301o7m

ycipk-301o7m
ycipk-301o7m