Trwa ładowanie...
d3sqq2f

Katarzyna Żak nic nie wie o planach reżysera "Rancza". Dowiedziała się od dziennikarzy

Reżyser Wojciech Adamczyk zdradził, że w obsadzie "Ranczo. Zemsta wiedźm" mają znaleźć się najważniejsi aktorzy grający w serialu. Kłopot w tym, że nie wszyscy o tym wiedzą.
Share
Czy Katarzyna Żak zagra w filmowym "Ranczu"? Chciałaby, ale nie dostała propozycji
Czy Katarzyna Żak zagra w filmowym "Ranczu"? Chciałaby, ale nie dostała propozycjiŹródło: AKPA
d3sqq2f

Kilka dni temu Adamczyk przyznał, że jest duża szansa, iż jeszcze w tym roku powstanie film z uniwersum serialu.

- Chcemy kręcić latem, bo Wilkowyje najlepiej wyglądają o tej porze roku. [...] Nie ma żadnych zmian w obsadzie aktorskiej. Pojawią się nowi bohaterowie, ale raczej na drugim planie - zapewnił reżyser w rozmowie z PAP Life.

Tak więc na ekranie mielibyśmy zobaczyć m.in. Artura Barcisia czy Ilonę Ostrowską. Obecność Pawła Królikowskiego w obsadzie stoi pod znakiem zapytania. Z wiadomych przyczyn.

d3sqq2f

ZOBACZ TEŻ: Paweł Królikowski miał zadbać o swoje zdrowie

Ale nie tylko jego. Okazuje się, że o planach nakręcenia "Ranczo. Zemsta wiedźm" nie miała pojęcia Katarzyna Żak, która w serialu wcielała się w Kazimierę Solejukową. O nadchodzącej produkcji aktorka dowiedziała od dziennikarzy.

- Szczerze powiem, że ja na ten temat nic nie wiem. Myślę, że jeżeli ktoś zadzwoni z konkretnymi propozycjami, wtedy my - aktorzy - będziemy mogli coś powiedzieć - przyznała żona Cezarego Żaka w rozmowie z Plejadą.

Aktorka zaznaczyła jednocześnie, że z przyjemnością spotka się jeszcze raz z kolegami na planie.

Film "Ranczo. Zemsta wiedźm" ma powstać w oparciu o scenariusz autorstwa Roberta Bruttera. To ostatni tekst, jaki napisał przed śmiercią.

- Scenariusz jest znakomity, a i ludzie czekają na ten film. Wiem, bo często piszą do mnie w tej sprawie - powiedział reżyser. Zdjęcia mają ruszyć w czerwcu.

d3sqq2f

Podziel się opinią

Share
d3sqq2f
d3sqq2f