Trwa ładowanie...

Katarzyna z "Rolnik szuka żony 4" pierze brudy i oskarża przyjaciółkę o kłamstwo. "To dla niej opuściłam program"

Kasia Rybska z czwartej edycji "Rolnika", która walczyła o serce Piotra, nie przypadła do gustu ani kawalerowi, ani widzom. Mimo to nie uważała udziału w programie za błąd, gdyż poznała tam Emilię Pawłowską, z którą szybko znalazła wspólny język.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Katarzyna z "Rolnik szuka żony 4" pierze brudy i oskarża przyjaciółkę o kłamstwo. "To dla niej opuściłam program"Źródło: Facebook.com
d1gcs6n
d1gcs6n

Przyjaźń między dziewczynami okazała się ważniejsza od samego Piotra, który w jednym z pierwszych odcinków poprosił Emilię o opuszczenie jego domu. To właśnie z tego powodu Kasia postanowiła zrezygnować z dalszej walki o względy rolnika.

– Wyszłam z programu m.in. dlatego, że chciałam ją wspierać. Była załamana – opowiadała Rybska portalowi Fakt24. -* Emila obiecywała mi przyjaźń na całe życie. Mówiła, że to przeznaczenie, że się spotkałyśmy, że nic nie dzieje się bez przyczyny.*

Kasia uwierzyła przyjaciółce, jednak po wyjściu z programu ich kontakt momentalnie się urwał.

d1gcs6n

– Wydaje mi się, że z jej strony to nigdy nie była przyjaźń, bo przyjaźni nie kończy się z dnia na dzień, tak na zawołanie. Po prostu zaufałam nieodpowiedniej osobie – mówiła Kasia Rybska, która dodaje, że ludzie ostrzegali ją przed Emilią, ale ona do końca jej broniła i chciała wierzyć w jej dobre intencje.

Krótką przyjaźń z Emilią traktuje jak "lekcję życia" i obiecuje sobie, że będzie teraz ostrożniejsza w relacjach z innymi. Szczególnie, że zachowanie Pawłowskiej ocenia przez pryzmat licznych kłamstw i niedotrzymanych obietnic.

– Emila za dużo kłamie i oszukuje. Niestety okazała się fałszywą przyjaciółką, wystawiła mnie z wieloma rzeczami, m.in. z wakacjami, ze wspólnym mieszkaniem w Warszawie, które sama zaproponowała – zdradza Rybska na stronie "Fakt24".

d1gcs6n

Emilia Pawłowska nie odniosła się jeszcze do zarzutów stawianych jej przez byłą przyjaciółkę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1gcs6n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gcs6n