RozrywkaKatarzyna z "Rolnik szuka żony 4" pierze brudy i oskarża przyjaciółkę o kłamstwo. "To dla niej opuściłam program"

Katarzyna z "Rolnik szuka żony 4" pierze brudy i oskarża przyjaciółkę o kłamstwo. "To dla niej opuściłam program"

Katarzyna z "Rolnik szuka żony 4" pierze brudy i oskarża przyjaciółkę o kłamstwo. "To dla niej opuściłam program"
Źródło zdjęć: © Facebook.com

25.02.2018 13:33, aktual.: 25.02.2018 20:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Rybska z czwartej edycji "Rolnika", która walczyła o serce Piotra, nie przypadła do gustu ani kawalerowi, ani widzom. Mimo to nie uważała udziału w programie za błąd, gdyż poznała tam Emilię Pawłowską, z którą szybko znalazła wspólny język.

Przyjaźń między dziewczynami okazała się ważniejsza od samego Piotra, który w jednym z pierwszych odcinków poprosił Emilię o opuszczenie jego domu. To właśnie z tego powodu Kasia postanowiła zrezygnować z dalszej walki o względy rolnika.

– Wyszłam z programu m.in. dlatego, że chciałam ją wspierać. Była załamana – opowiadała Rybska portalowi Fakt24. -* Emila obiecywała mi przyjaźń na całe życie. Mówiła, że to przeznaczenie, że się spotkałyśmy, że nic nie dzieje się bez przyczyny.*

Kasia uwierzyła przyjaciółce, jednak po wyjściu z programu ich kontakt momentalnie się urwał.

– Wydaje mi się, że z jej strony to nigdy nie była przyjaźń, bo przyjaźni nie kończy się z dnia na dzień, tak na zawołanie. Po prostu zaufałam nieodpowiedniej osobie – mówiła Kasia Rybska, która dodaje, że ludzie ostrzegali ją przed Emilią, ale ona do końca jej broniła i chciała wierzyć w jej dobre intencje.

Krótką przyjaźń z Emilią traktuje jak "lekcję życia" i obiecuje sobie, że będzie teraz ostrożniejsza w relacjach z innymi. Szczególnie, że zachowanie Pawłowskiej ocenia przez pryzmat licznych kłamstw i niedotrzymanych obietnic.

– Emila za dużo kłamie i oszukuje. Niestety okazała się fałszywą przyjaciółką, wystawiła mnie z wieloma rzeczami, m.in. z wakacjami, ze wspólnym mieszkaniem w Warszawie, które sama zaproponowała – zdradza Rybska na stronie "Fakt24".

Emilia Pawłowska nie odniosła się jeszcze do zarzutów stawianych jej przez byłą przyjaciółkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także