Trwa ładowanie...

Kasia z "Rolnik szuka żony" pokazała się bez makijażu i w dresie. "1000 razy lepiej niż w tych krowich rzęsach"

Jeżeli przywołujemy bohaterkę czwartej edycji "Rolnik szuka żony" pierwsze, co przychodzi na myśl, to jej... długie rzęsy. Uczestniczka popularnego show na swoim Facebooku pokazała się bez grama makijażu. Jak wygląda?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kasia z "Rolnik szuka żony" pokazała się bez makijażu i w dresie. "1000 razy lepiej niż w tych krowich rzęsach"Źródło: Youtube.com
d1mgq3e
d1mgq3e

I choć Kasia z "Rolnika", która walczyła o serce Piotra nie przypadła do gustu ani kawalerowi, ani widzom, to wciąż nie daje o sobie zapomnieć i jest aktywna w mediach społecznościowych.

Nie każda kobieta decyduje się na to, żeby wrzuciać zdjęcia do sieci bez makijażu. A w szczególności, kiedy kładzie się na niego duży nacisk, tak jak w przypadku Kasi. - Dla mnie makijaż oczu to podstawa, bez tego się nie obejdzie – zaznacza Katarzyna na swoim Facebooku.

Ku zaskoczeniu wszystkich, uczestniczka ostatniej edycji hitowej produkcji TVP opublikowała fotkę w zupełnie innej odsłonie.

- "Tak wyglądam po wstaniu z łóżka i bez makijażu, bez rzęs" – pochwaliła się na swoim Facebooku.

d1mgq3e

Łatwo domyślić się, że pod opublikowaną fotką pojawiło się sporo komentarzy.
"Szczerze, to dużo lepiej", "Wow, ślicznie, naturalnie", "Stawiam na naturalność - bardzo mi się podoba", "1000 razy lepiej niż w tych "krowich rzęsach" w programie" - czytamy na oficjalnym profilu.

Użytkownicy Facebooka zwrócili również uwagę na coś jeszcze. W kilku komentarzach pojawił się przytyk, że uczestniczka "Rolnika" ma brudne dresy. Ta szybko jednak wytłumaczyła, że nie są brudne, lecz… po prostu mokre.

W której wersji Kasia z "Rolnika" podoba wam się bardziej?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1mgq3e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mgq3e