Skrzynecka z córkami. Uwagę przykuła starsza pociecha

Katarzyna Skrzynecka pokazała córki
Katarzyna Skrzynecka pokazała córki
Źródło zdjęć: © AKPA

17.05.2021 19:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Skrzynecka na każdym kroku podkreśla, jak bardzo ważna jest dla niej rodzina: mąż Marcin i córka Alikia Ilia. Mało kto jednak pamięta, że aktorka jest też macochą dla dwojga dzieci małżonka: Pauliny i Dawida.

Katarzyna Skrzynecka, jak wiele polskich gwiazd, boryka się z trudną sytuacją na rynku pracy. Widoczny zastój jest oczywiście spowodowany pandemią koronawirusa. Jednak aktorka nie załamuje rąk. Do niedawna jurorowała na planie 14. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i wciąż występuje w serialu "Na dobre i na złe". W przeciwieństwie do niektórych kolegów i koleżanek, aktorka nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Każdą chwilę spędza z rodziną, a niektórymi zdjęciami ze wspólnych aktywności dzieli się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Tak jak ostatnio.

Na profilu aktorki pojawiły się fotki dokumentujące wiosenne porządki i prace ogrodnicze na balkonie. Tym razem jednak to nie uśmiechnięta od ucha do ucha Skrzynecka ani 10-letnia córka o egzotycznych imionach Alikia Ilia przykuwały największą uwagę. Wzrok internautów padł na atrakcyjną kobietę, która pozuje do zdjęć wraz z częścią familii. Szybko okazało się, że ów pięknością jest Paulina Łopucka.

Nie wszyscy bowiem pamiętają, że małżonek Skrzyneckiej ma dwoje dzieci z poprzedniego związku. Gdy miał 21 lat, został ojcem bliźniąt: Dawida i właśnie Pauliny. Pociechy Łopuckiego mają dziś po 26 lat i chętnie spędzają czas z rodziną taty. Jak widać na załączonych obrazkach, nie są to deklaracje rzucone na wiatr.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (114)
Zobacz także