Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka wspiera Pawła Królikowskiego. "Nie z takich kłopotów w życiu się podnosił"

Paweł Królikowski boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Do aktora nie przestają płynąć słowa wsparcia ze strony przyjaciół i kolegów z branży.

Share
Katarzyna Skrzynecka wspiera Pawła Królikowskiego. "Nie z takich kłopotów w życiu się podnosił"Źródło: ONS.pl
d2zt3vx

Kolejna, 13. już edycja popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo" trafi na ekrany w marcu. Wiąże się z nią jednak duża zmiana w składzie jurorskim. W nadchodzącej serii w fotelu Pawła Królikowskiego zobaczymy Adama Strycharczuka, ostatniego zwycięzcę programu. Nieobecność aktora wiąże się z jego poważnymi kłopotami zdrowotnymi.

Aktor w trudnym momencie może liczyć na wsparcie nie tylko najbliższych. Za jego rychły powrót do zdrowia trzymają kciuki koledzy z programu. Zresztą, życzą mu jak najlepiej nie od dziś.

- Ja Pawła bardzo wspierałam i mocno ściskałam za rękę podczas poprzedniej edycji programu, bo Paweł naprawdę walczył z bardzo ciężkimi przygodami zdrowotnymi - powiedziała w rozmowie z "Plotkiem".

Zobacz wideo: "Twoja twarz brzmi znajomo": gwiazdy wspominają najtrudniejsze wyzwania

Aktorka zaznaczyła także, że Paweł Królikowski zawsze mógł liczyć na wsparcie ekipy. Zwłaszcza, że z kłopotami zdrowotnymi borykał się już wcześniej, pracując na planie programu. Wszyscy ze zrozumieniem dawali mu więcej czasu i tyle przerw, ile potrzebował.

d2zt3vx

- Nikt z nas nie jest maszyną. Każdy, kto boryka się z jakimś gorszym samopoczuciem i problemami zdrowotnymi, wie, jak ciężko jest siedzieć przed kamerą i emanować dobrą energią przed innymi - wyznała jurorka.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Cała ekipa programu kibicuje Pawłowi Królikowskiemu. Nina Terentiew podkreśliła, że aktor ma zapewnione miejsce w programie i może do niego wrócić gdy tylko wróci do formy. Katarzyna Skrzynecka jest dobrej myśli i ufa, że niebawem znów wszyscy razem będą pracować nad programem.

- Jest dzielny. To jest po prostu facet czołg, nie z takich kłopotów w życiu się podnosił i trzymamy za niego mocno kciuki. Mamy nadzieję, że szybko do nas wróci - podsumowała aktorka w rozmowie z serwisem.

d2zt3vx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zt3vx