Trwa ładowanie...

Podliczyła wydatki. Mówi o problemach finansowych przez pandemię

"Większość z nas żyje i tak w ujemnym bilansie" - pisze Katarzyna Skrzynecka. Podliczyła, ile dostała pomocy od państwa, a ile wynosiły najważniejsze wydatki w jej domu. Zdziwieni?

Share
Podliczyła wydatki. Mówi o problemach finansowych przez pandemięŹródło: Instagram.com
d4h823p

Pandemia wykańczała jeszcze do niedawna wiele biznesów. Choć niektórzy próbowali się prześcigać w tym, kto ma gorzej, kryzys dotknął różne branże, różne grupy społeczne. Swoje cierpieli też artyści, dla których praca np. przy serialu czy w teatrze była jedynym źródłem dochodu. Swoje do dyskusji włożyła teraz Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz: Gwiazdy, które zmarły na koronawirusa

Pisaliśmy wam, że na plan "Twoja twarz brzmi znajomo" wróciły gwiazdy show. Produkcja zdecydowała o powrocie do pracy, by dokończyć 13. edycję programu.

d4h823p

Teraz zdjęciem zza kulis show podzieliła się Katarzyna Skrzynecka. Poinformowała, że brała udział w zebraniu, podczas którego szkolono ekipę "TTBZ" z nowych zasad bezpieczeństwa i możliwości przyszłego powrotu do pracy.

Skrzynecka wykorzystała okazję, by zwrócić uwagę, na trudną sytuację, w jakiej znaleźli się artyści. Punktuje, że pracownicy teatrów będą "zamrożeni" jeszcze do września, jeśli nic się nie zmieni w związku z pandemią.

d4h823p

Jurorka show postanowiła podzielić się też pewnymi kwotami. Wyliczyła, ile dostała pomocy od państwa, a jakie miała wydatki.

"Pomocna ekonomiczna tarcza covid19, (szczęście, że w ogóle jest) to 2080 zł, gdy same miesięczne opłaty mieszkaniowe to np. 1300, szkoła i kształcenie dziecka 1600 zł... zatem większość z nas żyje i tak w ujemnym bilansie" - zwraca uwagę.

"Pracujemy - jak tylko się da - przy innych zadaniach, w nieswoich codziennych profesjach... Jak tysiące Polaków, którzy stracili na ten czas swoją pracę. Trzeba sobie radzić. Najważniejsze, by wspierać pogodą ducha naszą rodzinę i dzieci w tej trudniejszej rzeczywistości" - pisze Skrzynecka.

Przyznaje, że pojawiają się "zawodowe światełka w tunelu". Mowa m.in. właśnie o wznowieniu produkcji show Polsatu. Czy widzowie odczują zmiany? Artystka zwróciła uwagę, że publiczność została okrojona.

d4h823p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h823p