Trwa ładowanie...
d3omry5

Piotr Gąsowski pokazał swój test na koronawirusa

Gwiazdy "Twoja twarz brzmi znajomo" odmrażają się i wracają na plan show. Przed wejściem do budynku czeka je jednak zrobienie testu na koronawirusa. Piotr Gąsowski pokazał swój.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Gąsowski zrobił test na koronawirusa.
Piotr Gąsowski zrobił test na koronawirusa. (Instagram.com)
d3omry5

Wybuch pandemii koronawirusa przerwał nie tylko życie społeczne, ale też wszystko to, co działo się w rozrywce. Zawieszono produkcję "Tańca z gwiazdami", "Kuchennych rewolucji", nie kręcono nowych odcinków programu Polsatu "Nasz nowy dom". Trzeba było też zawiesić pracę przy "Twoja twarz brzmi znajomo". Teraz już życie powoli się odmraża, więc i w telewizyjnych studiach zaczyna się coś dziać. Są jednak pewne zasady, o których wspomniał Piotr Gąsowski.

Zobacz: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Informowaliśmy was już o tym, że gwiazdy, które wracają do pracy na planach zdjęciowych, muszą dostosować się do reżimu sanitarnego. Testy na koronawirusa robi się m.in. przed wejściem na plan "Na Wspólnej", o czym pisała Grażyna Wolszczak.

d3omry5

Piotr Gąsowski, który jest współprowadzącym "Twoja twarz brzmi znajomo", podzielił się zdjęciem, na którym pokazał swój test na koronawirusa. Zrobienie go było obowiązkowe przed rozpoczęciem pracy, by nikogo nie narazić na niebezpieczeństwo.

"Najpierw, przed wejściem do studia, badanie na obecność COVID-19! Melduję jego nieobecność w moim organizmie" - napisał Gąsowski.

"Twoja twarz brzmi znajomo" zawiesiło produkcję dokładnie na 114 dni. Na planie jest też już Maciej Dowbor i Czadoman. Twórcy show potwierdzają, że widzowie kręcone teraz odcinki zobaczą jesienią i nie zabraknie wszystkich artystów, którzy występowali w show przed wybuchem pandemii.

d3omry5

Podziel się opinią

Share

d3omry5

d3omry5