Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka o zawieszeniu "Twoja twarz brzmi znajomo": "Najważniejsze jest zdrowie"

Polsat wprowadził środki ostrożności w obliczu stanu zagrożenia epidemiologicznego. W trosce o zdrowie ekipy pracującej przy show i publiczności biorącej w nim udział, przesuwa "Twoja twarz brzmi znajomo" z wiosennej ramówki do jesiennej. Obszerny wpis o decyzji stacji zamieściła w mediach społecznościowych Katarzyna Skrzynecka.

Share
Katarzyna Skrzynecka o zawieszeniu "Twoja twarz brzmi znajomo": "Najważniejsze jest zdrowie"Źródło: ONS.pl
d10y2mr

Nadzwyczajna sytuacja w kraju zmusza stacje telewizyjne do zmiany oferty programowej. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa pracowników oraz uczestników programów na żywo wprowadzane są gruntowne zmiany.

Telewizja Polsat wprowadziła je najpierw w "Tańcu z gwiazdami". Drugi odcinek tanecznego show zrealizowano bez udziału publiczności. W finale jednak Krzysztof Ibisz przekazał informację, że w trosce o zdrowie uczestników i ekipy produkcja podjęła decyzję o zawieszeniu całego sezonu aż do jesieni.

Zobacz wideo: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Podobne decyzje podjęto względem nowego muzycznego talent show "The Four", jak i popularnego "Twoja twarz brzmi znajomo". Choć w przypadku tego programu odcinki są realizowane z wyprzedzeniem, odpowiednio wcześniej przed emisją, produkcja w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo ekipy i zasiadającej w każdym odcinku publiczności zdecydowała o zawieszeniu nagrań.

d10y2mr

Informacja pojawiła się w finale ostatniego odcinka. Teraz przekazała ją także jurorka programu, Katarzyna Skrzynecka. "To dla nas wszystkich smutna wiadomość... W związku z obecną sytuacją stanu zagrożenia epidemicznego, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu wiosennej edycji naszego programu. Wczoraj wyemitowano 2 odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo nagrany wcześniej, z udziałem publiczności, jeszcze przed stanami zagrożenia zdrowia..." - poinformowała w obszernym wpisie.

Dodała także, że chociaż produkcja ma jeszcze materiał w zanadrzu, program został zawieszony już w tym momencie. "Niestety kolejny, zrealizowany już odcinek może zostać wyemitowany dopiero we wrześniu... gdy - mamy nadzieję - powrócimy na antenę jako 13. edycja jesienna... Póki co, nie możemy realizować kolejnych odcinków tej edycji, nawet bez udziału publiczności w studio, ponieważ sama ekipa wspaniałych twórców tego niezwykłego show, to ponad 150 osób! Najważniejsze jest zdrowie, którego i państwu, i sobie życzymy! Do zobaczenia w @twojatwarzbrzmiznajomo jak świat wróci do normy...." - dodała.

d10y2mr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10y2mr