Trwa ładowanie...

Katarzyna Dowbor zadbała o przyszłość pupili. "To też członkowie rodziny"

Katarzyna Dowbor wyjawiła, że uwzględniła w spisanym testamencie wszystkich swoich bliskich, także pupili. - Jeżeli właściciel zostawił po sobie spadek, to zwierzęciu coś się należy - tłumaczy swoją decyzję.
Share
Katarzyna Dowbor zadbała o przyszłość
Katarzyna Dowbor zadbała o przyszłość Źródło: ONS.pl
d7emioi

Prezenterka w jednym z ostatnich wywiadów wyjawiła, że postanowiła uporządkować sprawy doczesne i zadbać o przyszłość. Choć jest w świetnej formie zdrowotnej, spisała już testament.

- Po prostu chcę, żeby moje dzieci nie miały w przyszłości problemów. Jesteśmy młodzi, zdrowi, wydaje nam się, że będziemy żyć wiecznie, a wszystko się może zdarzyć. Są wypadki i inne okoliczności życiowe – tłumaczyła swoją decyzję.

Zobacz także: Dowbor wspomina początki: "Ogniste włosy załatwiły mi pracę w telewizji!"

W dokumencie uwzględniła nie tylko członków rodziny, ale i swoje zwierzęta. Wyraziła wolę, by bliscy, zaopiekowali się jej pupilami gdy jej zabraknie.

– To jest podstawa, bo zwierzęta nie są rzeczami! Jeżeli właściciel zostawił po sobie spadek, to zwierzęciu coś się należy. To przecież członek rodziny. Jeżeli je bierzemy do siebie, to należy im zapewnić godną starość. Przeraża mnie to, jak ludzie są pod tym względem nieodpowiedzialni – podsumowała na łamach "Faktu".

d7emioi

Podziel się opinią

Share
d7emioi
d7emioi