Trwa ładowanie...
20-08-2014 12:07

Katarzyna Dowbor poprowadzi Polsat Sopot Festival 2014!

Katarzyna Dowbor poprowadzi Polsat Sopot Festival 2014!Źródło: Polsat
d22qpdk
d22qpdk

Na scenie Opery Leśnej pojawi się telewizyjna ikona lat 90., Katarzyna Dowbor, która będzie jedną z współprowadzących koncertu "Słodkie lata 90.". Koncert poprowadzą wspólnie dwa pokolenia gwiazd, bo prócz Katarzyny Dowbor zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Maję Bohosiewicz i... Macieja Dowbora.

Jak przyznaje Katarzyna Dowbor będzie to ich debiut telewizyjny: "Wspólny telewizyjny występ z Maćkiem będzie naszym pierwszym tego typu doświadczeniem" - przyznaje Katarzyna Dowbor. "Maciek w swoich dotychczasowych licznych występach podczas festiwali czy w programach rozrywkowych pokazał, że ma bardzo duży talent estradowy. Będzie to dla mnie spory stres i spore wyzwanie by mu dorównać i pozostawić pozytywne wrażenie. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów, to jak poprowadzimy ten koncert będzie dla widzów spora niespodzianką" - dodaje Katarzyna Dowbor.

Jak się okazuje Polsat Sopot Festiwal będzie dla Katarzyny Dowbor doskonałą okazją do spotkania i wspólnych wspomnień z inną telewizyjną ikoną lat 90. Krzysztofem Ibiszem. "Powspominamy sobie lata 90., Krzysztof jest wciąż uroczy i prawie się nie zmienił, a ja owszem, ale na pewno będzie to bardzo miłe spotkanie" - mówi.

Katarzyna Dowbor pracowała przy sopockich festiwalach 4 krotnie. Jak wspomina doświadczenie miała bardzo różne:
"Byłam raz wydawcą i otrzymałam nadzór nad 5 wozami transmisyjnymi, które realizowały wydarzenia na scenie. Osobiście mianował mnie Jerzy Gruza. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, nie mniej barwne jak prowadzenie festiwalowych koncertów. Kiedy wiozłam raz materiał i przekroczyłam prędkość zostawałam nawet aresztowana przez milicję. Skończyło się na awanturze, po której milicjanci mnie puścili gdyż wiozłam materiał na emisję" - wspomina.

Jak jej pójdzie tym razem? Przekonamy się wkrótce!

d22qpdk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22qpdk