Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z nową pracą. Spore zaskoczenie!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzą razem "Pytanie na śniadanie"
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzą razem "Pytanie na śniadanie"
Źródło zdjęć: © fot. Akpa

28.04.2022 16:02, aktual.: 28.04.2022 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mają ostatnio lekkiego życia. Nie dość, że podejrzewa się ich o romans, to jeszcze do sieci wyciekło nagranie z ich prywatnej rozmowy. Z tego powodu zaczęto plotkować, że ich przyszłość w TVP może być niepewna. Nic z tych rzeczy. Okazuje się, że już niebawem oboje poprowadzą wielką imprezę. O co chodzi?

Od momentu rozstania z Marcinem Hakielem Katarzyna Cichopek nie ma dobrej prasy. Aktorka spotkała się z lawiną krytyki po tym, jak jej Marcin Hakiel w wywiadzie dla TVN Style powiedział, że został porzucony dla innego mężczyzny. Tym samym jeszcze mocniej podsycił plotki o jej rzekomym romansie z telewizyjnym partnerem Maciejem Kurzajewskim.

Niedawno "Super Express" doniósł, że wyciekło nagranie z ich prywatną rozmową zarejestrowaną w aucie. Akurat jego treść nie została ujawniona, ale Kurzajewski przyznał w rozmowie z "Faktem", że podjął już kroki w celu ustalenia, kto stoi za podsłuchem i rozsyłaniem nagrań do mediów.

Takie zamieszanie wokół obu prezenterów TVP, a zwłaszcza Cichopek, sprawiło, że niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy nie będzie ono miało wpływu na zawodową przyszłość prowadzących "Pytanie na śniadanie". Sama aktorka zapewniała w poście na Instagramie, że jej współpraca z TVP układa się bardzo dobrze. Szybko otrzymaliśmy potwierdzenie jej słów.

"Fakt" dowiedział się, że już w czerwcu Cichopek i Kurzajewski poprowadzą jeden z koncertów podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

- Oni tworzą świetny zawodowy duet. Dobrze się rozumieją, a nie zawsze się to zdarza. Z takich osób i duetów się nie rezygnuje, a daje im szansę rozwoju i stawia się przed nimi kolejne wyzwania. Ludzie ich bardzo lubią, więc osoby odpowiedzialne za festiwal w Opolu bez wahania zdecydowały, że wykorzystają doświadczenie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego podczas jednego z koncertów festiwalowych - powiedziała gazecie osoba z TVP.

Choć Kurzajewski miał okazję prowadzić duże imprezy, dla gwiazdy "M jak miłość" będzie to nowość. Jak widać, dostała kolejną szansę rozwoju.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (130)
Zobacz także