Katarzyna Bosacka o decyzji TVN. Wydała oświadczenie

Katarzyna Bosacka o decyzji TVN. Wydała oświadczenie
Źródło zdjęć: © East News
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

05.06.2019 09:23, aktual.: 05.06.2019 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TVN 4 czerwca rozwiązał umowę z Katarzyną Bosacką. Prezenterka złamała zasady kontraktu.

Katarzyna Bosacka była jedną największych gwiazd TVN Style. We wtorek, 4 czerwca, prezenterka została natychmiastowo zwolniona. Portal wirtualnemedia.pl podał informację, że dziennikarka złamała jeden z punktów kontraktu i została ambasadorką marki kosmetycznej. Z racji tego, że Bosacka prowadziła program o tematyce konsumenckiej, nie mogła być ambasadorką żadnej z marek.

Po tym, jak informacja obiegła media, Katarzyna Bosacka postanowiła zabrać głos w sprawie.

- W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki - napisała Bosacka w swoim oświadczeniu.

Jednocześnie gwiazda zapewniła swoich fanów, że nie zniknie ze świata mediów.

- Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

Jedna z internautek zauważyła, że przyczyną rozstania Bosackiej z TVN może być fakt, że dziennikarka w jednym z odcinków swojego programu zareklamowała markę, której obecnie jest ambasadorką.

- Pani Kasiu, kojarzę doskonale jeden odcinek. Po jego emisji wybrałam się do drogerii. Po dokładnym przewertowaniu ingrediencji wielu kosmetyków (w tym dla hipoalergików, dla dzieci) unaoczniłam sobie, jak producenci lecą sobie z nami w bambuko. Dzięki za nienachalną reklamę Only Bio i że rzuciła pani rękawice nieuczciwym producentom. Zrobiła Pani kawał dobrej roboty, a TVN strzelił sobie w stopę (zresztą ramówka już od dłuższego czasu pozostawiała wiele do życzenia). Jest Pani rzetelną marką samą w sobie, tak więc jedne drzwi się zamykają, drugie z pewnością otworzą. Wszystkiego dobrego - można przeczytać.

Katarzyna Bosacka była związana z grupą TVN od kilkunastu lat. W ostatnim czasie prezenterka prowadziła trzy programy, które cieszyły się ogromną popularnością.

Żałujecie, że gwiazda zniknie z TVN?

Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (685)
Zobacz także